ІНОЗЕМНА МОВА

Миськовець Калина Олександрівна

-  вчитель англійської. 

Тутейко Тетяна Валеріївна-

 вчитель німецької  мови.

Боярчук Ольга Ярославівна -  

вчитель англійської та французької мови.

Даркович Оксана Петрівна -

 вчитель англійської  мови.

Система роботи з вивчення іноземної мови спрямована на отримання учнями знань. Враховуючи індивідуальні особливості учнів школи (розвинутий художній смак, сценічна майстерність, творчий підхід до вирішення проблем, почуття краси та гармонії), вчителі мають можливість створити сприятливу атмосферу свідомого оволодіння знаннями з іноземної мови і зробити цей процес цікавим.

Уроки-диспути, заочні подорожі в історичне минуле, написання творчих робіт та їх захист перед великою аудиторією сприяють поглибленню знань учнів із англійської, французької та німецької мов.

 

Корисні посилання: 

Граматика, аудіювання, вправи на розуміння тексту:

 

Enhome.ru - граматичний підручник з онлайн вправами, тематичний словник, усні теми та багато іншого

http://www.bbc.co.uk/skillswise - англіійська мова від BBC! Серед інших привертають увагу вправи на правильну побудову речення та розрізнення частин мови

http://www.englishjet.com/ - перевірте рівень володіння англійською мовою за допомогою тестів! Також пропонуються онлайн курси

http://www.anglomaniacy.pl - English for kids, play and learn (vocabulary, grammar, songs ...)

 

Словники англійської мови:

 

http://www.multitran.ru

http://www.wordsmyth.net/

 

Інші цікаві посилання:

 

http://www.englishtips.org

http://www.breakingnewsenglish.com

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline   

http://mrtranslate.ru/video/english.html

 

Методичний матеріал:

Брейн-ринг

Тиждень англійської мови

З метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, в період з 12.12. по 18.12.2016 року в школі був проведений тиждень англійської мови.  До його організації були залучені всі вчителі англійської мови та учні 1-11-х класів.

       Розпочався тиждень виставкою та презентацією проектів “Unusual Houses”. Учні 6 класу під керівництвом вчителя Боярчук О.Я. провели пошукову роботу та представили незвичайні, дивовижні будинки, які є на нашій планеті.  Будинок-черевик, будівля у формі кошика та чайника, будинок-хмара, прозора споруда і т.д.

Цікаво та змістовно, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій було  проведено інтерактивне заняття  “Christmas is coming”  для учнів 5-7 класів (вчителі Боярчук О.Я., Даркович О.П.)

За участю учнів 8-11-х класів  (вчитель Даркович О.П.)   була проведена інтелектуальна вікторина “Britain andthe British”. Школярі брали участь в різноманітних конкурсах, демонстрували свої знання з країнознавства, співали пісні англійською мовою.  Кращою стала команда “Champions” (11 кл).

Завершився тиждень заходом для учнів початкових класів. Вчитель Миськовець К.О. познайомила дітей з традиціями святкування Різдва в Англії. Діти співали, танцювали, з радістю повторювали нові слова і бажали всім веселого Різдва.

Підсумовуючи проведену роботу, можна сказати: Вчити англійську - це весело і цікаво.

                                                        Інформацію підготувала Даркович О.П.

 

 

26 грудня 2017 р. Відкритий захід Даркович О.П.