ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

    14.05.2015р. у ЗОШ І-ІІІ ст.№4 м. Ківерці відбулось свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів та змагань 

"Майбутнє твориться сьогодні"

 

НОМІНАЦІЯ: Ерудити природничо-математичних та технічних дисциплін

   Переможці ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з природничо-математичних та технічних дисциплін. 

1/1

Макашов Андрій,  учень 11 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласної олімпіади з астрономії - ІІІ місце, переможець у командному заліку турніру юних фізиків, переможець турніру юних фізиків в особистому заліку -І місце, переможець обласного конкурсу – захисту НДР - ІІІ місце, переможець Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій - ІІ місце.

НОМІНАЦІЯ: Ерудити гуманітарних дисциплін

   Переможці ІІІ та учасники четвертого етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з гуманітарних дисциплін.

1/1

Бандура Яків, учень 11 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласної олімпіади з французької мови - ІІІ місце. 

Діброва Софія, учениця 11 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласної олімпіади з англійської мови - ІІІ місце. 

Москвич Владислава, учениця 10 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець  обласної олімпіади з англійської  мови - ІІІ місце.

Музичний дарунок для усіх присутніх пісня у виконанні вокального гурту вчителів та учнів Ківерцівської експериментальної школи «Пісня про лелеченька».

НОМІНАЦІЯ: Дослідники природничих наук

   Переможці турнірів та конкурсів

Сардачук Едуард, учень 10 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець у командному заліку турніру юних біологів.

Хомячук Діана, учениця 11 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець Всеукраїнського конкурсу "Інтел-Еко Україна 2015".

НОМІНАЦІЯ: Дослідники суспільних наук

   Переможці турнірів

1/1

Байцим Едуард, учень 10 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець у командному заліку турнірів юних правознавців  та  юних істориків.

Власюк Іванна, учениця 10 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець у командному заліку турніру юних істориків.

Юскевич-Красковська Моніка, учениця 10 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець у командному заліку турніру юних правознавців.

НОМІНАЦІЯ: Таланти позашкілля

Таланти Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості та Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру. 

1/1

Мар'юк Крістіна, вихованка Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 8 класу, Ківерцівської експериментальної школи, дипломант Всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули».

Таланти Ківерцівської станції юних туристів та Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи. 

1/1

Главацька Крістіна, вихованка Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи, учениця 9 класу, Ківерцівської експериментальної школи, учасник Чемпіонату України з настільного тенісу «Дитяча ліга».

Краснопера Олександр, вихованець Ківерцівської районної станції юних туристів,  учень 11 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець чемпіонату області з Техніки Пішохідного Туризму  серед юніорів - І місце.

Попович Дмитро, вихованець Ківерцівської районної станції юних туристів,  учень 8 класу, Ківерцівської експериментальної школи, переможець кубку області з Техніки Пішохідного Туризму у закритих приміщеннях серед юніорів, І місце.

НОМІНАЦІЯ: Професіонали та новатори

Педагоги, котрі підготували переможців олімпіад, турнірів, конкурсів: 

1/2

Даркович Оксана Петрівна, вчитель іноземної  мови, Ківерцівської експериментальної школи.

Захарчук Вікторія Василівна, вчитель іноземної  мови, Ківерцівської експериментальної школи.

Боярчук Ольга Ярославівна, вчитель іноземної  мови, Ківерцівської експериментальної школи.

Мучак Олена Павлівна, вчитель історії та правознавства, Ківерцівської експериментальної школи.

Власюк Анатолій Миколайович, вчитель фізики та інформатики, Ківерцівської експериментальної школи.

Відеофрагмент заходу:

Підсумки (фрагмент наказу):

Фото:

1/2

Нових успіхів!