НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Пелех Герман

Власюк Іванна

Журба Юрій

Мартинюк Софія

Бродюк С.А.

Струсь І.М.

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

 

14 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Герман ( 8 кл.) - ІІ місце;

Мартинюк Софія (10-Б кл.) - ІІ місце;

                Вчитель: Бродюк С.А.

Власюк Іванна (11-Б кл.) - ІІІ місце;

Журба Юрій (9 кл.) - учасник;

                Вчитель: Струсь І.М.

Ганя Анастасія

Байцим Едуард

Мартинюк Софія

Турецька Анастасія

Завальна Л.А.

Кметь Л.О.

Логвинюк Богдана

ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

21 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Ганя Анастасія ( 7 кл.) - учасник;

Байцим Едуард (11 кл.) - учасник;

Турецька Анастасія (8 кл.) - ІІІ місце;

Мартинюк Софія (10 - Б кл.) - ІІІ місце.                                           Вчитель: Завальна Л.А.

Логвинюк Богдана (9 кл.) - ІІ місце;

                              Вчитель: Кметь Л.О.

Вініславський

Валерій

Корнійчук Георгій

Боць Володимир

ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ

 

28 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Петрук Марія ( 10 -Б кл.) - ІІ місце;

Вініславський Валерій (8 кл.) - ІІ місце;

Корнійчук Георгій (11-А кл.) - ІІІ місце;

Боць Володимир (9 кл.) - учасник.

                             Вчитель: Радіон Л.О.                                                           

 

Петрук Марія

Радіон Л.О.

Мартинюк Софія

Сардачук Едуард

Тутейко Т.В.

ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

28 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Мартинюк Софія ( 10 -Б кл.) - ІІ місце;

Сардачук Едуард (11-Б кл.) - ІІІ місце;

                             Вчитель: Тутейко Т.В.                                                           

 

Власюк Дарина

Соболь Л.Є.

Груба Катерина

Остапчук Н.В.

Баш Анастасія

Ганя Анастасія

Логвинюк Богдана

Пелех Герман

КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ім. П.Яцика

 

28 листопада 2015 року відбувся  ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Нашу школу представляла команда учнів:

Власюк Дарина (4 клас) ІІІ місце.

                          Вчитель: Соболь Л.Є.

Груба Катерина (3-Б клас) ІІІ місце.

                        Вчитель: Остапчук Н.В.

Степчук Вікторія (5 клас)- учасник;

Баш Анастасія (6 клас) - учасник.

Логвинюк Богдана (9 клас) - учасник;

                          Вчитель: Кметь Л.О.

Ганя Анастасія (7 клас) -  ІІІ місце.

Пелех Герман (8 клас) - ІІ місце;

Москвич Анна (10-Б клас) - учасник;

Байцим Едуард  (11-А клас) -ІІ місце.

                         Вчитель: Завальна Л.А. 

Москвич Анна

Байцим Едуард

Кметь Л.О.

Степчук Вікторія

Завальна Л.А.

Корнійчук

Георгій

Байцим Ліза

Шевченко Діана

Журба Юрій

Бандура А.О.

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

 

05 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Корнійчук Георгій ( 11-А кл.) - І місце;

Шевченко Діана  (10 -Б кл.) - ІІІ місце;

Байцим Ліза (8 кл) - учасник;

Журба Юрій (9 кл.) - учасник.                           

Вчитель: Бандура А.О.                                               

 

Карпук Ольга

Радіон Ігор

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ

 

05 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Карпук Ольга ( 10-А кл.) - І місце;

Радіон Ігор  (11 -Б кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Власюк А.М.                      

 

Прачук Назар

Хілімончук Дмитро

Радіон Л.О.

Пелех Герман

Майструк Володимир

Журба Юрій

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

12 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Прачук Назар ( 11-А кл.) - ІІІ місце;

Пелех Герман (8 кл.) - ІІ місце;

Хілімончук Дмитро (10-Б кл.) - учасник;

Майструк Володимир (7 кл.) - учасник;

Вчитель: Радіон Л.О.

Журба Юрій (9 кл.) ІІІ місце;         

Вчитель: Власюк А.М.

Власюк А.М.

Москвич

Влада

Даркович О.П.

Турецька Анастасія

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

12 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Москвич Влада ( 11-А кл.) - І місце;

Мартинюк Софія (10 - Б кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Захарчук В.В.

Логвинюк Богдана ( 9 - кл.) - ІІ місце;

Турецька Анастасія (8 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Даркович О.П.

Логвинюк Богдана

Мартинюк Софія

Захарчук В. В.

 
 

Москвич Влада

Бандура А.О.

Шевченко Діана

Радіон Л.О.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

 

21 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Шевченко Діана ( 10 -Б кл.) - ІІ місце;

Москвич Влада (11-А кл.) - ІІІ місце;

                             Вчителі: Радіон Л.О.,                                                            Бандура А.О.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Карпук Оля