НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Дородних Оля

Лис Ангеліна

Струсь І.М.

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

 

18 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Дородних Ольга ( 11-А кл.) - учасник;

Лис Ангеліна (9 кл.) - учасник;

                Вчитель: Струсь І.М.

 

Корнійчук Георгій

Суворова О.М.

ОЛІМПІАДА З ЕКОНОМІКИ

 

19 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Нашу школу представляв учень 11-А кл. Корнійчук Георгій - ІІІ місце.

                Вчитель: Суворова О.М.

 

Юскевич-Красковська Моніка

Пелех Валерія

Шевченко Діана

Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

 

19 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Нашу школу представляла команда учнів:

Юскевич - Красковська Моніка (11-А кл.) - І місце;

Пелех Валерія (9 кл.) - ІІ місце;

Шевченко Діана (10-Б кл.) - ІІ місце;              Вчитель: Мучак О.П.

 

Прачук Назар

Журба Юрій

Байцим Мілана

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

 

19 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Прачук Назар (11-А кл.) - І місце;

                   Вчитель: Суворова О.М.

Ганя Анастасія (7 кл.) - ІІІ місце;

Журба Юрій (9 кл.) - ІІІ місце;             

Хілімончук Дмитро (10-Б кл.) - учасник

                   Вчитель: Прачук Н.В.

Байцим Мілана (8 кл.) - учасник;

                   Вчитель: Свиновей С.П.

 

 

Суворова О.М.

Ганя Анастасія

Хілімончук Дмитро

Прачук Н.В.

Свиновей С.П.

Байцим Едуард

Шевчук В.Я.

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАТИКИ (програмування)

26 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Нашу школу представляв учень 11-А кл. Байцим Едуард - ІІ місце.

                Вчитель: Шевчук В.Я.

 

Ганя Анастасія

Пелех Герман

Радіон Ігор

Пелех Валерія

Петрук Марія

Онищук К.М.

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

 

26 грудня 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Ганя Анастасія (7 кл.) - ІІІ місце;

Пелех Герман (8 кл.) - І місце;

Пелех Валерія (9 кл.) - ІІІ місце;

Петрук Марія (10-Б кл.) - ІІ місце;

Радіон Ігор (11-А кл.) - ІІ місце.

             Вчитель: Онищук К.М.

 

Москвич Влада

Захарчук В.В.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

11-12 січня 2016 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Нашу школу представляла учениця 11-А кл.  

Москвич Влада- ІІІ місце.

                Вчитель: Захарчук В.В.

 

Карпук Ольга

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ

14 січня 2016 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Нашу школу представляла учениця 10-А кл.  

Карпук Ольга - учасник.

                Вчитель: Власюк А.М.

 

Прачук Назар

Суворова О.М.

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

17 січня 2016 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Нашу школу представляв учень 11- А кл.  

Прачук Назар - учасник.

                Вчитель: Суворова О.М.

 

Юскевич-Красковська Моніка

Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

19 січня 2016 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Нашу школу представляла учениця 11- А кл.  

Юскевич-Красковська Моніка - учасник.

                Вчитель: Мучак О.П.