НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

 

12 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури.

Нашу школу представляла команда учнів:

Турецька Анастасія - (9 кл.) - І місце

Шевченко Діана (11-Б клас) - ІІ місце;

Вчитель: Хмілевська Л.Й.

Хмілевська Л.Й.

Шевченко Діана

Турецька Анастасія

Гарват Артем

Шевчук В.Я.

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

12 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Нашу школу представляла команда учнів:

Гарват Артем (10 клас) - І місце;

Данілов Микита (11-А клас) - усасник.

Вчитель: Шевчук В.Я.  

Баш Анастасія

Пелех Валерія

Пелех Герман

Петрук Марія

Майструк Володимир

Онищук К.М.

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

 

12 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія (7 кл.) - І місце;

Майструк Володимир (8 кл.) - ІІ місце;

Пелех Герман (9 кл.) - І місце;

Пелех Валерія (10 кл.) - участь;

Петрук Марія (11-Б кл.) - ІІ місце.

Вчитель: Онищук К.М.

 

Баш Анастасія

Пелех Валерія

Завальна Л.А.

Шевченко Діана

Турецька Анастасія

Кметь Л.О.

ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

19 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Турецька Анастасія (9 кл.) - ІІІ місце;

Шевченко Діана (11 - Б кл.) - ІІ місце.                                           Вчитель: Завальна Л.А.

Баш Анастасія ( 7 кл.) - учасник;

Дейна Христина (8 кл.) - учасник; 

Пелех Валерія (10 кл.) - учасник;

                              Вчитель: Кметь Л.О.

Дейна Христина

Байцим Єлизавета

Байцим Мілана

ОЛІМПІАДА З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

 

19 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з польської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Байцим Єлизавета (9 кл.) - ІІ місце; 

Байцим Мілана (9 кл.) - учасник.

                Учні готувались самостійно.

Вініславський

Валерій

Журба Юрій

Майструк

Володимир

Петрук Марія

Радіон Л.О.

ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ

 

26 листопада 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Петрук Марія ( 11 -Б кл.) - учасник;

Вініславський Валерій (9 кл.) - ІII місце;

Майструк Володимир (8 кл.) - учасник;

Журба Юрій (10 кл.) - учасник.

                             Вчитель: Радіон Л.О.                                                           

 

Мартинюк Софія

Ганя Анастасія

Тутейко Т.В.

ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

26 листопада 2015 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Мартинюк Софія ( 11 -Б кл.) - ІІ місце;

Ганя Анастасія (8 кл.) - ІІ місце;

                             Вчитель: Тутейко Т.В.                                                           

 

Пелех Валерія

Остапчук Олександр

 

Майструк Володимир

Мартинюк Софія

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

 

03 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Валерія ( 10 кл.) - ІІ місце;

                Вчитель: Мучак О.П.

Мартинюк Софія (11-Б кл.) - ІІ місце;

Остапчук Олександр (9 кл.) - учасник;

                Вчитель: Бродюк С.А.

Майструк Володимир (8 кл.) - учасник;

                Вчитель: Струсь І.М.

Бродюк С.А.

Мучак О.П.

Струсь І.М.

Карпук Ольга

Журба Юрій

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ

 

03 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Карпук Ольга ( 11-А кл.) - І місце;

Журба Юрій  (10 кл.) - І місце;

Вчитель: Власюк А.М.                      

 

Москвич

Анна

Даркович О.П.

Турецька Анастасія

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

10 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Москвич Анна ( 11-Б кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Миськовець К.О.

Докай Петро (10 - кл.) - ІІ місце;

Ганя Анастасія ( 8 - кл.) - ІІ місце;

Турецька Анастасія (9 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Даркович О.П.

 

Ганя Анастасія

Докай Петро

Миськовець К.О.

Баш Анастасія

Карпук Ольга

Радіон Л.О.

Пелех Герман

Майструк Володимир

Журба Юрій

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

10 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Герман (9 кл.) - учасник;

Майструк Володимир (8 кл.) - учасник;

Вчитель: Радіон Л.О.

Баш Анастасія ( 7 кл.) - ІІІ місце;

Журба Юрій (10 кл.) - учасник;

Карпук Ольга (11-А кл.)- учасник; 

Вчитель: Власюк А.М.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Байцим Мілана