НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Турецька Анастасія

Пелех Валерія

Шевченко Діана

Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

 

17 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Нашу школу представляла команда учнів:

Турецька Анастасія (9 кл.) - І місце;

Пелех Валерія (10 кл.) - І місце;

Шевченко Діана (11-Б кл.) - І місце;              Вчитель: Мучак О.П.

 

Годунок Наталія

Байцим Ліза

Остапчук Ірина

Журба Юрій

Бандура А.О.

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

 

17 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Годунко Наталія ( 8 кл.) - ІІІ місце;

Остапчук Ірина  (11 -Б кл.) - ІІ місце;

Байцим Ліза (9 кл) - учасник;

Журба Юрій (10 кл.) - учасник.                           

Вчитель: Бандура А.О.                                               

 

Журба Юрій

Власюк А.М.

КОНКУРС - ЗАХИСТ НДР

 

20 грудня 2016 року   відбувся  І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Нашу школу представляв Журба Юрій та став переможцем. Юний науковець буде представляти свою роботу на ІІ етапі конкурсу-захисту НДР.

Вчитель: Власюк А.М.                                            

 

Карпук

Ольга

Суворова О.М.

ОЛІМПІАДА З ЕКОНОМІКИ

 

24 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Нашу школу представляла учениця 11-А кл. Карпук Ольга - ІІІ місце.

                Вчитель: Суворова О.М.

 

Баш Анастасія

Суворова О.М.

Турецька Анастасія

Журба Юрій

Хілімончук Дмитро

Свиновей С.П.

Прачук Н.В.

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

 

24 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія (7 кл.) - ІІІмісце;

                   Вчитель: Суворова О.М.

Турецька Анастасія (9 кл.) - учасник;

Журба Юрій (10 кл.) - учасник;             

Хілімончук Дмитро (11-Б кл.) - учасник.

                   Вчитель: Прачук Н.В.

                   Вчитель: Свиновей С.П.

 

 

Карпук Оля

Трофімова Оксана

Струсь І.М.

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

 

23 грудня 2016 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Нашу школу представляла команда учнів:

Карпук Ольга( 11-А кл.) - учасник;

Трофімова Оксана (9 кл.) - учасник;

                Вчитель: Струсь І.М.

 

Турецька Анастасія

ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

10 січня 2017 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури. Нашу школу представляла учениця 9 кл.  

Турецька Анастасія - ІІІ місце.

                Вчитель: Хмілевська Л.Й.

 

Хмілевська Л.Й.

Карпук Ольга

ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ

12 січня 2017 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Нашу школу представляли: учениця 11-А кл.  

Карпук Ольга - ІІІ місце;

учень 10 кл.

Журба Юрій - ІІІ місце. 

                Вчитель: Власюк А.М.

 

Власюк А.М.

Журба Юрій

Турецька Анастасія

Пелех Валерія

Шевченко Діана

Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

12 січня 2017 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Нашу школу представляли: учениця 11- А кл.  

Шевченко Діана - учасник;

учениця 10 кл.

Пелех Валерія - учасник;

учениця 9 кл.

Турецька Анастасія - учасник.

                Вчитель: Мучак О.П.

 

Пелех Герман

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

20 січня 2017 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Нашу школу представляв учень 9 кл.  

Пелех Герман - ІІІ місце.

                Вчитель: Онищук К.М.

 

Онищук К.М.

Мар'юк Крістіна

Бандура А.О.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

20 січня 2017 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології. Нашу школу представляла учениця 10 кл.  

Мар'юк Крістіна - учасник.

                Вчитель: Бандура А.О.