НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Макашов Андрій

Власюк Іванна

Власюк А.М.

Олімпіада з астрономії

 

06 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Макашов Андрій (11 клас) -І місце;

Власюк Іванна (10б клас) - ІІ місце.

                      Вчитель: Власюк А.М.

 

Олімпіада з німецької мови

 

13 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Мартинюк Софія (9б клас) -ІІ місце;

Власюк Іванна (10б клас) - ІІ місце.

                      Вчитель: Тутейко Т.В.

 

Мартинюк Софія

Власюк Іванна

Тутейко Т.В.

Макашов Андрій

Кальковець Максим

Пелех Валерія

Власюк А.М.

Петрук Марія

Турецька Анастасія

Радіон Л.О.

Олімпіада з фізики

 

13 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Макашов Андрій (11 клас) - ІІ місце;

Кальковець Максим (10б клас) - ІІ місце.

Пелех Валерія (8 клас) - учасник.                 

                              Вчитель: Власюк А.М.

Петрук Марія (9б клас) - учасник.

Турецька Анастасія (7 клас) - учасник.

                               Вчитель: Радіон Л.О.

 

Олімпіада з біології

 

13 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Корнійчук Георгій (10а клас) - І місце;

Діброва Софія (11 клас) - ІІІ місце.

Остапчук Ірина (9б клас) - ІІІ місце.  

Журба Юрій (8 клас) - учасник.

                      Вчителі: Януль І.О.,

                                  Онищук К.М.    

 

 

Корнійчук Георгій

Діброва Софія

Остапчук Ірина

Журба Юрій

Януль І.О.

Онищук К.М.

Байцим Едуард

Суворова О.М.

Боць Володимир

Олімпіада з математики

 

20 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Байцим Едуард (10а клас) - ІІ місце;

                             Вчитель: Суворова О.М.

Байцим Мілана (7 клас) - ІІІ місце.

Макашов Андрій (11 клас) - ІV місце.  

                          Вчитель: Свиновей С.П.

Лєсунов Вадим (9б клас) - учасник.

Боць Володимир (8 клас) - учасник.

                      Вчитель: Прачук Н.В.

 

Байцим Мілана

Свиновей С.П.

Макашов Андрій

Лєсунов Вадим

Прачук Н.В.

Макашов Андрій

Власюк А.М.

Олімпіада з астрономії

 

15 січня 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Нашу школу представляв учень 11 класу

Макашов Андрій -ІІІ місце;

                      Вчитель: Власюк А.М.

 

Бандура Яків

Боярчук О.Я.

Олімпіада з французької мови

 

16 січня 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

Нашу школу представляв учень 11 класу

Бандура Яків -ІІІ місце;

                      Вчитель: Боярчук О.Я.

 

Діброва Софія

Даркович О.П.

Москвич Влада

Захарчук В.В.

Олімпіада з англійської мови

 

20, 21 січня 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляли учениці:

Діброва Софія (11 кл.) -ІІІ місце;

                      Вчитель: Даркович О.П.

Москвич Влада (10-А кл.) - ІІІ місце; 

                          Вчитель: Захарчук В.В.

 

Байцим Едуард

Мартинюк Софія

Мучак О.П.

Бродюк С.А.

Олімпіада з історії

 

22 січня 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляли учні:

Байцим Едуард (10-А кл.) -учасник;

                      Вчитель: Мучак О.П.

Мартинюк Софія (9-Б кл.) -учасник; 

                          Вчитель: Бродюк С.А.

 

Корнійчук Георгій

Януль І.О.

Бандура А.О.

Олімпіада з біології

 

31 січня 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляв учень 10-А класу Корнійчук Георгій (учасник)

                          Вчителі: Януль І.О.,

                                       Бандура А.О.