НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 
Олімпіада
з польської мови

 

07 лютого 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з польської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Хомячук Діана (11 клас) -І місце;

Юскевич -Красковська Моніка (10б клас) - І місце.

                    

 

Юскевич -Красковська Моніка

Хомячук Діана

Гарбарчук Назар

Суворова О.М.

Олімпіада
з економіки

 

07 лютого 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з економіки.

Нашу школу представляв учень 11 класу

Гарбарчук Назар  (учасник)

                                          Вчитель: Суворова О.М.

                    

 

Макашов Андрій

Хомячук Діана

Власюк А.М.

Радіон Л.О.

Захист НДР

 

08 лютого 2015 року відбувся ІІ етап (обласний)

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів  секцій Ківерцівської філії Волинської обласної МАН.

Нашу школу представляла команда учнів:

Макашов Андрій (11 клас) -ІІІ місце;

                          Вчитель: Власюк А.М.

Хомячук Діана (11 клас) - учасник.

                          Вчитель: Радіон Л.О.

                    

 

Ревко Анна

Завальна Л.А.

Конкурс юних читців

 

10 лютого 2015 року відбувся районний конкурс юних читців, присвячений 144 річниці від Дня народження Л.Українки

Нашу школу представляла учениця 7 класу

Ревко Анна - І місце; 

                                  Вчитель: Завальна Л.А.

                    

 

Олімпіада
з російської мови

 

14 лютого 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з російської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Шевченко Діана (9-Б кл.) - ІІ місце;

Діброва Софія (11 кл.) - ІІІ місце;

              Вчитель: Хмілевська Л.Й.

Власюк Іванна (10 - Б кл.) - ІІІ місце;

              Вчитель: Кручкова Н.Ф.

Хмілевська Л.Й.

Шевченко Діана

Діброва Софія

Кручкова Н.Ф.

Власюк Іванна

Рудаков Дмитро

Макашов Андрій

Шевчук В.Я.

Олімпіада
з інформаційних технологій

 

14 лютого 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з інформаційних технологій.

Нашу школу представляли учні:

Рудаков Дмитро (10-А кл.) - ІІ місце;

Макашов Андрій (11 кл.) - учасник

                                          Вчитель: Шевчук В.Я.

                    

 

Юскевич -Красковська Моніка

Хомячук Діана

Обласна олімпіада
з польської мови

 

28 лютого 2015 року відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з польської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Хомячук Діана (11 клас), 

Юскевич -Красковська Моніка (10б клас).

Дівчата достойно представили школу.

                    

 

Петрук Марія

Лесик Олександра

Мартинюк Софія

Шевченко Діана

Онищук К.М.

Власюк Іванна

Карпук Ольга

1/8
Екологічна агідбригада

 

5 березня 2015 року відбувся  районний конкурс екологічних колективів (агітбригад), у якому взяли участь учні нашої школи та зайняли ІІ місце. 

Нашу школу представляла команда учнів:

Петрук Марія (9-Б клас),

Лесик Олександра (10-А клас),

Мартинюк Софія (9-Б клас),

Шевченко Діана (9-Б клас),

Власюк Іванна (10-Б клас),

Карпук Ольга (9-А клас). 

Керівник команди Онищук К.М.           

 

Рекс Юлія

Струсь І.М.

Олімпіада
з трудового навчання

 

13 березня 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з трудового навчання.

Нашу школу представляла учениця 11 класу

Рекс Юлія - учасник.

Вчитель: Струсь І.М.

                    

 

Олімпіада
з правознавства

14 березня 2015 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

з правознавства.

Нашу школу представляла команда учнів:

Байцим Едуард (10-А кл.) - ІІ місце;

Юскевич-Красковська Моніка (10-А кл.) - ІІ місце;

Гарбарчук Назар (11 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Мучак О.П.

Мучак О.П.

Байцим Едуард

Гарбарчук Назар

Юскевич-Красковська Моніка