НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пелех Валерія

Струсь І.М.

Байцим Едуард

Хомячук Діана

Мартинюк Софія

Бродюк С.А.

Мучак О.П.

Олімпіада з історії

 

06 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Валерія (8 клас) - учасник;

Хомячук Діана (11 клас) - учасник;

                       Вчитель: Струсь І.М.

Мартинюк Софія (9б клас) -

І місце.

                Вчитель: Бродюк С.А.

Байцим Едуард (10а клас) -

І місце.

                Вчитель: Мучак О.П.

Макашов Андрій

Байцим Едуард

Карпук Ольга

Шевчук В.Я.

Олімпіада з інформатики

 

29 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Карпук Ольга (9а клас) - учасник;

Байцим Едуард (10а клас) - учасник;

Макашов Андрій (11 клас) - ІІ місце.

                Вчитель: Шевчук В.Я.  

Конкурс знавців української мови
ім. П.Яцика

 

02 грудня 2014 року відбувся  ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Нашу школу представляла команда учнів:

Прачук Дарина (3 клас) - І місце.

                          Вчитель: Соболь Л.Є.

Луценко Вікторія (4 клас) -

ІІІ місце.

                        Вчитель: Полячук Н.В.

Баш Анастасія (5 клас) - учасник.

Логвинюк Богдана (8 клас) -

ІІІ місце.

Макашов Андрій (11 клас) - учасник.

                          Вчитель: Кметь Л.О.

Ганя Анастасія (6 клас) -

ІІІ місце.

Турецька Анастасія (7 клас) -

ІІІ місце.

Шевченко Діана (9б клас) -

ІІІ місце.

Байцим Едуард  (10а клас) - учасник.

                Вчитель: Завальна Л.А. 

Макашов Андрій

Байцим Едуард

Прачук Дарина

Соболь Л.Є.

Луценко Вікторія

Полячук Н.В.

Баш Анастасія

Логвинюк Богдана

Кметь Л.О.

Ганя Анастасія

Шевченко Діана

Турецька Анастасія

Завальна Л.А.

Олімпіада з географії

 

29 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Герман (7 клас) - І місце;

Журба Юрій (8 клас) - учасник;

Петрук Марія (9б клас) - ІІ місце;

Радіон Ігор (10б клас) - ІІІ місце;

Гарбарчук Назар (11 клас) -

ІІІ місце.

                Вчитель: Онищук К.М. 

Пелех Герман

Журба Юрій

Радіон Ігор

Петрук Марія

Гарбарчук Назар

Онищук К.М.

Олімпіада з української мови та літератури

 

22 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Нашу школу представляла команда учнів:

Логвинюк Богдана (8 клас) - учасник;

Шевченко Діана (9б клас) - учасник;

Москвич Влада, (10а клас) - учасник;

Турецька Анастасія, (7 клас) - учасник;

Макашов Андрій,(11 клас)- учасник.

            Вчителі: Кметь Л.О., Завальна Л.А. 

Олімпіада з хімії

 

22 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Радіон Ігор (10б клас) - ІІІ місце;

Діброва Софія  (11 клас) - ІІІ місце;

Боць Володимир (8 клас) - учасник;

 Петрук Марія (9б клас) -учасник                                   Вчитель: Радіон Л.О. 

Мовно-літературний конкурс
ім. Т.Г.Шевченка

15 листопада 2014 року відбувся мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка. Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія (5 клас) - ІІІ місце;

Логвинюк Богдана (8 клас) - ІІ місце;

Хомячук Діана Ігорівна (11 клас) - учасник;

                                    Вчитель: Кметь Л.О.

Байцим Едуард (10а клас) - учасник; 

Шевченко Діана-Анна (9б клас) - учасник; 

Ганя Анастасія (6 клас) - учасник; 

Турецька Анастасія (7 клас) - учасник.

                                    Вчитель: Завальна Л.А.

Олімпіада з англійської мови 

 

15 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, 

на якій КЕШ представляли:

Мартинюк Софія (9б клас) - ІІ місце,

Москвич Владислава (10а клас) - І місце.

Вчитель: Захарчук В.В.  

Діброва Софія (11 клас) - І місце.

Вчитель: Даркович О.П.

Олімпіада з французької мови

 

08 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови, на якій КЕШ представляв учень 11 класу Бандура Яків та посів І місце, вчитель:

Боярчук О.Я.   

Олімпіада з екології

 

08 листопада 2014 року відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології, на якій КЕШ представляли учениці 10б та 11 класів, Власюк Іванна та Хомячук Діана відповідно. Іванна достойно прийняла участь, вчитель:

Януль І.О.   

Діана виборола ІІ місце, вчитель: 

                            Радіон Л.О.   

 
Прачук Дарина