1-А клас 2020 -2021 н.р.

ЯДС.  Ми - дослідники. На уроках інтегрованого курсу ЯДС проводимо досліди і спостереження. Діти вчаться самостійно робити висновки, встановлювати  зв’язки,  застосовувати на практиці здобуті знання.

Інсценізація української народної казки"Колобок" Майбутні актори. Інсценізувати казки  на уроках розвитку мовлення та читати в особах це діти дуже люблять. У Букварі є багато текстів розписаних у ролях та з малюнками – підказками. Всі хочуть грати позитивних героїв.

Найщиріші вітання та подаруночки, виготовлені своїми руками,  нашим мамам

ЯДС. Лепбук " Родинне дерево". Розповідь про сім'ю

Так святкуємо Дні народження: весело, з привітаннями, побажаннями, піснями, подарунками. Іменинник - дитина дня. Йому вся увага!

Наші уроки. Інколи працюємо в групах, парах. Здебільшого, на уроках математики під час усного рахунку використовуємо  LEGO

 "6 цеглинок". Такі форми роботи  дітям подобаються. Таким чином вони вчаться домовлятися, працювати в команді, прислухатися до думки товаришів. 

Масштабний арт-проект з арт - терапії. Учні та батьки 1- А класу долучилися до арт-проекту з арт-терапії. Арт - терапія як метод розвитку творчих здібностей дітей. Спільна робота батьків і дітей сприяє зближенню дітей та батьків, допомагає батькам навчитися правильно працювати зі своїми дітьми, сприяти їм у соціалізації і виховувати гармонійну особистість.

Цікаві перерви. Конструювання з дрібних деталей LEGO

Наша затишна, привітна, класна кімната

 День пам'яті та примирення

ВЕСНА 2021 "ЦВІТЕ КУЛЬБАБА!!!! СОНЯЧНО!!!"

День Вишиванки

У бібліотеці

День іменинника

Кульбаба цвіте