1-Б клас 2018 -2019 н.р.

1 вересня 2018 р.

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
Тому запам’ятай
Про своє здоров’я дбай! 

19 вересня у Ківерцівській експериментальній школі відбувся День здоров’я. Учні 1-Б класу з користю для свого здоров’я провели його у міському парку. Відпочили і отримали багато позитивних емоцій.

В Ківерцівській експериментальній школі відбувся фестиваль творчості "Світ дитинства" в якому взяли участь 1-4 класи. 

Учні 1-Б класу підготували такі номери: Тутейко Софія виконала пісню "Любіть Україну"; розважив усіх Дудко Станіслав гуморескою "Їжачок"; танцювальний колектив "Веселі дзвіночки" виконали танок "Україна - це моя любов".

Напередодні державного свята Дня захисника України у Ківерцівській експериментальній школі відбулася зустріч учнів 4-б та 1-б класу із учасниками бойових дій Данилюком Володимиром та Озіновичем Олександром.

Захід провели у формі спілкування.
Запрошені захисники поділилися спогадами про бойові дії на Сході України, відповіли на запитання учнів.
Зустріч видалася надзвичайно цікавою.
Діти привітали їх зі святом, побажали міцного здоров'я, щастя, миру та Божого благословення .

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Учні початкових класів відтворили карту України з власноруч створених паперових голубів.

8 Березня

Хлопчики 1-Б класу вітають дівчаток з 8 березня

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у найбільш пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

Ківерцівська експериментальна школа не стала винятком і також відзначили День вишиванки.    

Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе. 28 травня 2019 року учні 1-Б класу разом з вихователем та класним керівником відвідали краєзнавчий музей міста Ківерці.

Впродовж екскурсії діти дізналися, яким був народний одяг чоловіків та жінок, як робили нитки, з яких ткали одежу, як вибілювали або фарбували ці нитки, щоб вони мали гарний вигляд, як господині вишивали сорочки, рушники. Побачили фотовиставку «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка» та фотовиставку пам’ятників Тарасу Шевченку, що складається з 30 світлин, які автор подарував для музею. Також діти захоплювалися виставкою малюнків «Душа крізь погляд» викладачки музичної школи Вікторії Марценюк. Від екскурсовода діти почули цікаву розповідь про героїзм воїнів та мирних жителів в роки Другої світової війни, які поклали на алтар майбутньої свободи найцінніше – своє життя. Учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.

На екскурсії у працівників Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці побували учні 1-Б класу Ківерцівської експериментальної школи. Екскурсія відбулася 27 травня 2019 року. Дітям рятувальники завжди раді. Тому охоче поспілкувалися зі школярами, поділившись власним досвідом гасіння пожеж, а також їх запобігання. Рятувальники продемонстрували гостям обладнання пожежного автомобіля та бойовий одяг, що призначений захищати людину, яка у ньому працює. Крім того, працівники ДСНС пояснили дітям основні правила пожежної безпеки та наголосили, що нехтувати ними украй небезпечно.

29 травня 2019 року учні 1-Б класу побували на екскурсії в Ківерцівській районній дитячій бібліотеці. Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Учнів зареєстрували у бібліотеку, надали поради, як правильно читати книги. Першокласники обрали по одній книзі для читання вдома. 

Родинна виставка "Творимо красу разом"

У шкільній бібліотеці відбулася родинна виставка «Творимо красу разом» у якій взяли участь учні 1-Б класу. Родинні таланти  діти та їх батьки показали через  свої роботи.  Школярі залюбки ділилися один з одним досвідом про те, як саме вони робили свої вироби. Діти виявили неабияку фантазію та кмітливість, готуючи різноманітні поробки.  Виставку відвідали батьки, учні, вчителі, гості.

1-Б клас на виставі "Снігова королева"