2-A клас 2018 -2019 н.р.

Сьогодні у нас особливе свято -

День знань та старт нового навчального року.

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок,

І знову йдемо в світ пізнання.

Тут наші любі вчителі

Нам формули життя виводять,

І научають дисциплін

Та безліч прикладів наводять.

Сидять за партами мої

Найкращі друзі в цілім світі,

Нас всіх єднають дні шкільні,

Снагою нових мрій сповиті.

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Перерву він оповіщає.

А після неї на урок

Учнівську всю сім'ю збирає.

І знову дзвоник кличе нас —

Спішімо, друзі, до навчання,

Бо промайне так швидко час

Й пора настане розставання.

Чудовий природничий конкурс "Колосок"! Популярність цього конкурсу росте. В 1 класі в "Осінньому колоску" брали участь 11 учнів, у "Весняному колоску" - 12 учнів, а в 2 класі записались 15 учнів з 18 учнів класу. Інтерес до конкурсу підвищився після вручення "золотих" і "срібних" дипломів учасникам "Весняного колоска". Більшість дипломів були "золотими". Молодці учні класу і небайдужі батьки учнів, які допомогли своїм дітям в 1 класі поринути у дивовижний світ явищ природи і живих істот. Бажаємо успіхів у виконанні завдань "Осіннього колоска 2018р."

Здоров'я - найцінніший скарб людини.Його можна загартовувати і зберігати.Саме тому ще з раннього дитинства потрібно формувати навички здорового способу життя. 19 вересня у Ківерцівській експериментальній школі відбувся День здоров'я.Учні 2-А класу провели його у міському парку. Діти грали рухливі ігри, із великим задоволенням відпочивали на дитячому майданчику, спілкувались, веселились. Додому всі повернулись в гарному настрої та масою позитивних емоцій.

Напротязі Тижня початкової школи діяла "Майстерня Діда Мороза", де учні початкових класів мали змогу поринути у казкову атмосферу та виготовити своїми руками чудові прикраси та подарунки.

Позакласне читання

Проект "Збережемо ялинку". "Хто ялинку не рубає,той широку душу має. " "Якщо мудрість маєш - ялинку не рубаєш. " "Щоб ялинку не рубати, можна гілочку зірвати і гарнесенько прибрати. "

"Твої права". 4 грудня 2018 р. учні 2-А класу подорожували країною прав. Діти вивчили і пригадали вже відомі їм права та обов*язки громадян своєї держави. На завершення кожна дитина отримала малюнок-розфарбовку, де було приховане певне право або обов'язок. Завданням було визначити, яке саме. Всі діти успішно справились із цим завданням.

Привітали любих татусів і дідусів з Днем Захисника України, виготовивши чудову листівку своїми руками, а також наших маленьких Захисників, які теж отримали цікаві подарунки.

З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму,навчання правил безпеної поведінки на проїжджій частині, виховання поважного ставлення до безпеки людини, у школі було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. Учні 2-А класу взяли активну участь.

Фестиваль творчості

Виховний захід "Свято осені"

Новорічний ранок

2-А клас проти насильства

Взяли участь у фотоконкурсі "Моя улюблена книга"

Поринули у світ прекрасного, відвідали виставку картин талановитого художника, вчителя хімії Фурса Василя Антоновича

Ми своїми вправними руками вишивали рушничок разом із мамами, татами і сестричками

Ми за безпечний інтернет. Учні 2-А класу разом з батьками творчо попрацювали-намалювали яскраві малюнки та підготували цікаву інформацію про шкідливість та користь інтернету

Незабаром свято весни, готуємо подаруночки для мам, бубусь і сестричок

Свято весни "У світі все починається з мами"

19 квітня -День цивільного захисту