5-Б клас 2019 -2020 н.р.

День здоров'я

12 вересня 2019 року у нашій школі проходив "День здоров’я". Учні 5 класів разом мали можливість відпочити на природі. Грали ігри, весело сміялись і звичайно смачно обідали. 

02 жовтня 2019 року учні 5-Б класу мали бесіду на тему: "Особливе ставлення із домашніми улюбленцями". 

14 жовтня відзначають "День захисника України". Дівчатка радо привітали хлопчиків класу із цим святом і побажали їм бути хорошими захисниками в майбутньому держави і їх у школі.

5-Б клас щиро дякує Ківерцівській міській ОТГ за сприяння виділення коштів на нові парти. В рамках проектів на спільному фінансуванні наш клас долучився до придбання маркерної дошки та телевізора Tomson 32". Всім щиро дякуємо за спільний внесок для затишку нашого класу.

Учні 5-Б беруть активну участь у різних заходах школи. Зокрема виготовили стін-газету до тижня "Безпеки життєдіяльності". 

3 грудня долучилися до акції збору фруктів для людей з особливими потребами.

Оскільки наш клас математичного напрямку, спільно із вчителем математики Суворовою О.М., взяли участь у Всеукраїнському розіграші подарунків в рамках онлайн-конкурсу «Фінансова грамотність». Нажаль до перемоги не вистачило 7 голосів :(

 

6 березня 2020 року, відбулась екскурсія у центральне відділення Приватбанку учнями 5-Б класу. Це було дуже цікаво і захопливо. Ми мали можливість відвідати касу для VIP-клієнтів, побачити, як відбувається співпраця працівників і клієнтів банку, як відрізнити справжні гроші від фальшивих, побувати в Call-центрі. Також тепер ми знаємо, що у банку є відділення для депозитних скриньок, а ще важливою подією було те, що ми побачили яким чином перевозять гроші. Тепер на уроках Родинних фінансів багато інформації буде зрозумілішою. Дякуємо за організацію екскурсії Церкевич Яні Володимирівні.