5 клас 2018 -2019 н.р.

19.09.2018 р. 

День Здоров'я - улюблений день усіх учнів. Але, мабуть, найбільше очікують цього дня п'ятикласники. Вперше з однокласниками до лісу! Мрії здійснюються! Турботливі батьки підготували смаколики , ласкаве сонечко зігріло землю і дало помилуватись красою природи. Час перебування в лісі сплинув дуже швидко, але продуктивно. З бутербродами та ін. справились, повчились розпалювати вогнище та смажити сало та ковбаски, ігри пограли. Ще й побачили, як цвіте верес. По дорозі додому хвилювало лише одне запитання: "Коли наступний День Здоров'я?"

25 вересня 2018 р. учні 5 класу, разом з іншими учасниками гуртка "Математичні обрії", здійснили поїздку в с. Човниця, до музею М.П. Кравчука. Його ім'я внесено до переліку найвидатніших людей світу, в честь нього називають вулиці/ гімназії, встановлюють пам'ятники та меморіальні дошки. А що ми знаємо про нашого славетного земляка?

Дякуємо Надії Володимирівні за організацію екскурсії .

13 жовтня 2018р учні 5, 6-Б та 7 кл. відвідали історико-природничий музей у Лопатні. Дізнались дещо нове про наш край у роки ІІ Світової війни, помилувались красою Волинського лісу, провели час у колі друзів та гарно відпочили.

30.10.18 -на осінніх канікулах

Канікули - це чудова пора, можливість відпочити від шкільної рутини та провести вільний час цікаво. У нашій "класній" скарбничці спогадів уже є спільний похід в кінотеатр. Ми разом посміялися над смішними моментами з комедійного мультфільму "Смолфут" (до речі, дуже добрий та повчальний фільм про те, що треба бути чесним та спілкуванням вирішувати різні непорозуміння), перекусили, ще й виставку роботів та трансформерів відвідали. Непоганий початок канікул, чи не так?

День Подяки

Чудова традиція нашої школи - щорічне свято Подяки та благодійний ярмарок. "У нас сьогодні день Подяки Творцеві за дари усякі..."Дякуємо Господу за красу, розум, талант, добрі та щедрі серця, за родину, друзів, дім та школу.

Зустріч із працівником Цуманської пущі

13 листопада 2018 р. працівник національного природного парку "Цуманська пуща" Рудік Максим провів еколого-освітнє заняття для учнів 5 класу. Під час заняття ознайомив з діяльністю КНПП «Цуманська пуща», його важливу роль в охороні природи та збереженню біорізноманіття. Також розказав багато цікавих фактів про зимуючих птахів Цуманської пущі, про найпоширеніших птахів, яких можна зустріти під час зимового періоду на території Ківерцівського району.

Наша школа-наш дім

Лише 3 місяці тому ми стали учнями середньої школи. Триває процес адаптації до нових умов навчання. Але ми вже починаємо відчувати себе повноправними учасниками старшої шкільної ланки і робимо свої перші кроки. Нещодавно ми вирішили долучитись до участі у проекті "Наша школа-наш дім". Ініціативна група нашого класу внесла пропозицію доукомплектувати класні кімнати смітниками з метою покращення санітарних умов та естетичного вигляду кабінетів. На реалізацію проекту ми отримали 500 грн, за які було придбано 6 смітників та інвентар для прибирання для полегшення праці техпрацівників. Дуже сподіваємось, що тепер у кожній класній кімнаті буде чисто. Памятаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Дякуємо Анатолію Миколайовичу Кривинюку за допомогу у реалізації проекту.

Виставка-конкурс « Замість ялинки - букет»

Учні 5 класу з радістю долучилися до участі у виставці-конкурсі "Замість ялинки- букет". Неповторну "Ялинку-красуню" виготовила Галицька Анна; загадкову "Зимову казку" створила Лєсунова Яна; "Новорічна композиція" - результат нашої спільної творчості. Бажаємо усім учням та працівникам школи веселих свят.

День іменинника

А у нас народжуються нові традиції. Щедре літо та зима подарували нашому класу 6 неповторних, унікальних та особливих однокласників. Іменинники отримали нагоду уже вдруге посвяткувати свій день народження. Для кожного однокласники підібрали теплі слова та вітання, розважали конкурсами та іграми. Іменинники віддячили смачним частуванням. Тепер чекаємо наступного дня іменинника.

День іменинника

Ми всі дуже любимо свята, але день народження- це завжди особливий день для кожного з нас. Це саме наше свято, яке ми святкуємо один раз на рік. Але якщо можна знову стати іменинником - це ж чудово!!!! Вже вдруге ми святкували день іменинника. Ми співали, гралися, вітали наших іменинників Віку, Яну, Артема, Рому, Влада та Соню теплими словами. І звичайно ж частувалися! Дякуємо нашим іменинникам і організаторам свята. Скарбничка наших приємних спогадів поповнилась.

Моя улюблена книга

"Якщо ти не любиш читати, означає, що ти ще не знайшов потрібну книгу", - Дж. К. Роулінг. Більшість учнів 5 класу Ківерцівської експериментальної школи потрібну книгу вже знайшли, представили її однокласникам, захоплено поділились найцікавішими моментами.

Герої Крут

Історія українського народу - це літопис життя і смерті народу-великомученика, на долі якого було досить лиха...Людина має пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру. 29 січня учні 5 класу відвідали районну бібліотеку для дітей, де не лише обміняли книги, а й дізнались про подію, яка відбулась 101 рік назад , 29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині. В цей день сталась велика трагедія - у нерівному бою полягли київські студенти і учні, що стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Пам'ятаємо минуле, цінуємо сьогодення.

Відвідали хлiбзавод «ТЕРЕМНО ХЛIБ»

Канікули можна проводити з користю . 13 березня 2019 р., в останній день весняних канікул, учні 5 класу з батьками та класним керівником відвідали хлiбзавод «ТЕРЕМНО ХЛIБ». Познайомились з процесом випікання хліба, спробували себе у ролі пекарів, почастувались смаколиками і отримали сертифікатипро проходження навчання у чарівній хлібопекарні " Теремно".

8 Березня

Весна починається з чудового свята - свята усіх дівчат і жінок. Наші хлопці дуже старались розвеселити дівчат, підняти настрій. Чарівних представниць 5 класу чекала прем'єра вистави "8 березня без дівчат", конкурсна програма та приємні подарунки. Всі залишились задоволені. Адже приємно не лише отримувати подарунок, але й дарувати.

Позакласне життя

Невід'ємною частиною будь-якого шкільного життя є позакласна діяльність, яка урізноманітнює будні, робить навчальним процес цікавішим та корисним. Пишаємось тим, що змогли долучитись до усіх шкільних акцій, конкурсів та заходів. Ось деякі з них: конкурс композицій до Дня Валентина, акція "Живи, книго", "Емблема шкільної бібліотеки", "Тиждень добра", позакласний захід з англ м, звітний концерт самодіяльності шкіл........

Охорона праці та безпека життєдіяльності

В рамках місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності 16 квітня 2019 р. з учнями 5 класу було проведено годину спілкування/практичне заняття на тему "Будьте обережні. Небезпечні знахідки.". Напередодні у Ківерцях було евакуйовано людей із приміщення залізничного вокзалу через повідомлення про небезпечну знахідку. Тому тема години спілкування була актуальною, викликала інтерес у дітей. Як зрозуміти, що це небезпечний предмет? Що категорично заборонено робити при виявленні таких речей? Як правильно діяти в таких ситуаціях? Учні висловили свої думки, переглянули відеосюжет, змоделювали схожу ситуацію . А також повторили плани евакуації із приміщення школи.