6-Б клас 2018 -2019 н.р.

Перший урок у 6-Б класі

День ЗДОРОВ'Я. 19.09.2018 р.

Дізнались багато цікавого ...... . За значні успіхи у пошуковій, експозиційній і збиральницькій роботі, популяризацію наукової діяльності академіка Михайла Кравчука музею присвоєно звання „Зразковий музей”. Біля школи встановлено погруддя Михайла Кравчука, а на місці хати, де народився учений – пам’ятний знак. В музеї знаходяться матеріали про використання наукових праць Михайла Кравчука з різних галузей математики, алгебри, математичного аналізу, математичної статистики при конструюванні ракетно-космічних систем, авіаційних двигунів, комп’ютерів. Тут є книги Михайла Кравчука „Листи до принцеси філософського змісту”, „Про перетворення кратних інтегралів”, „Математика для сільськогосподарських профшкіл” та ін. Зберігається праця вченого, яку використав американський учений Джон Вінтсент Атанасов для створення першого у світі електронного комп’ютера.

День вчителя в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Учні 6-А, 6-Б класу на уроці трудового навчання старанно готували сюрприз для усіх улюблених вчителів нашої школи. Сюрпризом стала листівка з елементами вишивки, виготовлена кожним учнем. Подарувати довгоочікуваний сюрприз учні вирішили на святковій лінійці. Сюрприз вдався...Листівки вийшли цікаві, різнобарвні, оригінальні, так як кожен учень оздоблював листівку на власне вподобання. Вітаємо з Днем вчителя! Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановну працю. Дякуємо за наші знання, наші майбутні успіхи і досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта — у наших серцях.

Щирі вітання нашим вчителям.....

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

Учні 6-Б класу відвідали виставку шкільної бібліотеки, присвячену 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського.

Хлопців ми вітаємо, - мужності, здоров'я та добра бажаємо!

14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

День захисника України- Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою- Україну.

Козаки - це вільні люди.

Козаки безстрашні всюди.

Козаки - борці за волю,

За народну щастя й долю.

І в цей нелегкий час, коли точаться бої на сході і півдні України, ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність, суверенітет і незалежність України. Тож бажаємо нам всім миру, спокою і світлого майбутнього!

Осінній, суботній день для учнів 6-Б класу розпочався веселими сонячними промінчиками та цікавою екскурсією до урочища Лопатень. 

Музей партизанської слави в урочищі Лопатень, що на території Ківерцівського району Волині. Комплекст створений на реальному місці розташування загону партизан. Музей був створений у 1967 році. Тоді виділили кілька гектарів для музею. Сьогоднішня його площа сягає майже 12 гектарів. За словами працівника музею, місце вибрали недаремно. Саме на цій ділянці лісу розташовувалися партизанські загони. Враження від подорожі незабутні та чудові!

Красиві фото нашої однокласниці Діани Марцинкевич ми могли бачити у стильному, дитячому журналі "Твій стиль". Діана розповідала нам, що відвідує школу моделей у м. Ківерці, де вчать модельним секретам, і ось, фотосесія у журналі - її маленьке досягнення. Щиро радіємо за Діану і бажаємо їй успіху в її творчих починаннях.

Нещодавно учні 6-Б класу розпочали роботу з оздоблення класної кімнати до новорічних свят. Вчились оригінальним способом вирізати сніжинки, створювати наворічні композиції. А також з задаволенням прийняли участь у конкурсі "Новорічна композиція" серед учнів 5-11 класів. Відтепер у нашому класі стало по -новорічному затишно...

День Соборності України відзначається щороку 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося у 1919 році. Учні 6-А та 6-Б класу, разом з своїми класоводами, в День Соборності України відвідали дитячу районну бібліотеку. Саме там могли переглянути відеофільм на дану тематику, послухали розповідь про історичні аспекти даної події а також мали нагоду перереєструватись на новий 2019 читальний рік та обміняти художню літературу.

26 лютого в учнів 6-Б класу відбулась святкова година спілкування на тему: "Талант свій не ховай, його цінуй та розвивай!". Учні розповіли про цінність таланту, зняли відеоролик про свої захоплення, переглянули біблійну притчу про таланти, показали сценку казки " Гриф та мурашка" а також озвучили безліч приказок та порислів'їв про талант. Завершили виступ піснею "Даруй добро" та даруванням букетиків-сюрпризів, які виготовили власноруч, для гостей свята.

Цікава екскурсія...

Хто б міг подумати, що в Ківерцях можна побачити екзотичних птахів? Шестикласники КЕШ побували на обійсті Музичука Миколи Євгеновича. Його хобі - розведення голубів, цесарок, чилійських курей, фазанів, павичів.... Учнів вразила розповідь Миколи Євгеновича про змагання, в яких беруть участь його поштові голуби. Птахів випускали у Києві і вони змогли повернутись до своїх домівок за 5 годин, також розумники з легкістю повертались з Львова та Рівного. Учні дізнались багато цікавого і отримали незабутні враження і приємні емоції!

Подорож до міста левів...

Фотосесія учнів 6-Б класу в День вишиванки

Проект-"Наша школа-наш дім"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Останній дзвінок