6 клас 2017 -2018 н.р.

День захисника України. 13.10.2017р.

Новий рік, 28.12.2017 р.

Похід учнів 6-7 класів у районну бібліотеку для дорослих. Фото Прачук Дарини та Голуб Ангеліни.

Наша участь в акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці»

28 березня 2018 року у школі відбулись спортивні змагання "Веселі старти" між учнями 5 - 6 класів. Ми гарно провели час, відпочили, набули досвіду і перемогли. А ось як це все відбувалось ...

12 травня 2018 року учні 5-6 класів відвідали чудові міста нашої мальовничої України - Острог та Рівне. Ми побували в Музеї книги, Острозькій академії, палаці князів Острозьких, також покуштували води із джерела святого Миколая, але родзинкою нашої подорожі були відвідини Macdonalds у м. Рівне. Також на зворотньому шляху ми побували в Тунелі кохання. Подорож принесла кожному багато позитивних емоцій і приємних вражень, і стала чудовим завершенням навчання у 6 класі.

Підготувала: О. Суворова

21 травня 2018 року учні 6 класу на уроці математики прийняли участь у математичному квесті "Знайомство з територією". Завданням учасників було порахувати різні предмети, які містяться на території нашого шкільного подвір'я, порахувати братів та сестер учасників команди, кількість гудзиків на одязі і т.д. Щоб отримати додаткові бали, на подвір'ї потрібно було віднайти QR-код із завданням і розв'язати його. Всі команди справились із поставленими задачами на "відмінно", а також весело і продуктивно провели час.

                                                                                                                                                                                           Підготувала Суворова О.М.

 
 

28 листопада 2017 року в 6 класі відбулась година спілкування "Побачення з поезією"

 

День здоров'я. 15.09.2017р.

 

20 лютого відбувся районний етап конкурсу читців, присвячений 204 річниці з дня народження Т. Шевченка. Нашу школу у середній групі представляв учень 6 класу Бзик Максим, який виконував уривок поеми «Кавказ». Учень дуже досконало емоційно передав зміст даного твору, вклавши у декламування всю душу, вразивши публіку глибиною співпереживання та здатністю відобразити інтонаціями дитячого голосу весь трагізм даного твору Великого Кобзаря. Чекаємо результатів конкурсу і вітаємо Максима з вдалим дебютом на районній сцені.

Інформацію підготувала Бродюк С.А.

 

Плідні уроки трудового навчання

 
 
 

Які ми перукарі