7 клас 2014 - 2015 н.р.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ НА ТЕМУ "ПРО ПРАВА ДИТИНИ"

 

Про права дитини

Тематична година спілкування відбулася у 7 класі, де школярі більше дізналися про свої права, а також про випадки порушення прав дітей. Пропонуємо і Вам основне з цього питання.

У 1959 році Організація Об'єднаних націй (ООН) прийняла Декларацію прав дитини, в якій були проголошені соціальні і правові принципи, що стосуються захисту і благополуччя дітей.

В 1991 році Україна приєдналася до Конвенції.

В 1993 році в Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей.

Дитина має право:

 

 • на сім'ю;

 • на турботу і захист з боку держави, якщо немає тимчасового або постійного захисту з боку батьків;

 • відвідувати школу і вчитися  

 • на рівних в правах;

 • вільно виражати свої думки; 

 • на власну думку;

 • на ім'я і громадянство;

 • на здобуття інформації;

 • на захист від насильства і жорстокого звернення;

 • на медичне обслуговування;

 • на відпочинок і дозвілля;

 • на додаткову допомогу з боку держави, якщо є особливі потреби (наприклад, у дітей з обмеженими можливостями)

В процесі підготовки «Конвенції про права дитини» її автори враховували наступні факти, що стосуються дітей з економічно неблагополучних країн: 1)покинуто своїми сім'ями близько 100 млн. дітей, які існують лише за рахунок виснажливої роботи, дрібної крадіжки, жебрацтва;

2) 120 млн. дітей у віці від 6 до 11 років позбавлено можливості відвідувати школу;

3) щорік близько 3,5 млн. дітей вмирає від захворювань, які піддаються профілактиці або лікуванню;

4) у країнах, що розвиваються, 155 млн. дітей у віці до5 років живуть в умовах абсолютної бідності.

Діти повинні знати свої права. Уміти їх відстоювати. Вивчення прав людини - це, перш за все, виховання упевненості в собі, терпимості. У кожної людини є права. Дитина теж людина, а значить і у неї є права.

Вони відрізняються від прав дорослих:

1) меншими можливостями захистити самого себе;

2) фізичною і психологічною незрілістю;

3) ранимістю;

4) залежністю від опіки старших.

Людство повинне прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним, щоб поруч завжди були мама і тато. Діти, ви маєте право зростати в умовах свободи, розвиватися фізично і духовно здоровими. Жодна дитина не може бути об'єктом свавілля і повинна постояти за себе. Ви маєте на це права.

1/7

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ НА ТЕМУ "ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГООЩАДНІСТЬ"

Години спілкування у 7 класі та в пришкільному інтернаті на цю тему відбулися 17, 18 грудня 2014р. В умовах сьогодення у нашій країні питання енергоощадності стоїть надзвичайно гостро, а вирішення його починається із кожної родини, сім’ї, людини чи дитини. Першим кроком в напрямку збереження енергії має бути обізнаність кожного із цією сферою. Тому пояснення, пропаганда, навчання та інші види роз’яснювальної роботи повинні проводитись постійно.

У даній презентації Ви можете ознайомитись із простими методами енергозбереження, що допоможуть Вам та вашій родини зменшити власні витрати і заощадити значну кількість енергії.

Бажаємо Вам миру і добробуту!! З повагою учні 7 класу КЕШ.

1/4

КОРИСНО ДЛЯ БАТЬКІВ

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ДЕНЬ СОБОРНОСТІ"

ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУ

 

1/10

Культура і освіта

Відвідання районної бібліотеки для дітей – це не просто візит для перереєстрації або данина обов’язку. Для кожного школяра, а втім і для дорослої людини, - це задоволення потреби в інтелектуальному розвитку, естетичних смаків і реалізація бажання займатися улюбленою справою.

Семикласники нашої школи 21 січня 2015 року побували у цьому культурно-просвітницькому закладі. Працівники бібліотеки ознайомили нас із матеріалами про легенди Волині та Ківерцівщини. Приємно нас здивувало те, що таких видань немає більше ніде в Україні, адже зроблені вони співробітниками бібліотеки і видані для користування читачам. Так ми дізналися про те, звідки походять назви міст і сіл Волині, які річки є в нашому краї і чому їх так називають. Тому пропонуємо й іншим школярам відвідати бібліотеку і розширити свої знання про рідний край.

А ще, це хороша нагода пройтись вулицями нашого міста, звернути увагу на те, чого не помічаєш, поспішаючи до школи. Ми дякуємо Богу за те, що в нашому краї панує мир, а наша маленька Батьківщина така красива і багата.

                                                      Л.О. Радіон

ТРЕНІНГ

 

1/9

Тренінг  

із назвою «Насильству – ні. Людяність понад усе» провели із учнями 7 класу практичний психолог  Жучик Олена Володимирівна та соціальний педагог Кушнірчук Ірина Вікторівна. У форматі вправ, індивідуальних і групових робіт діти опрацювали поняття людяність, милосердя, щирість, повага, чесність, порядність, толерантність тощо. Разом з тим наголосили, що правопорушенням, насильству та іншим негативним явищам немає місця у колективі, сім’ї, соціумі.

Виконання завдань у групах зближує  і саме такі вправи сподобались найбільше.  І загалом школярі та гості отримали задоволення від спілкування в такому форматі. Дякуємо за співпрацю!!

                                                Класний керівник Радіон Л.О.

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ

 

1/1

Долучились до акції

Задля перемоги наших воїнів у зоні АТО і учні 7 класу. Школярі були активними учасниками ярмарку, що проходив у школі, а також поставили свої підписи на українському прапорі, який поїхав разом з продуктами у зону військових дій. Молимось за усіх бійців, за весь український народ. Слава Україні!

                                         Класний керівник Л.О. Радіон

МАЙСТЕР-КЛАС

 

Майстер-клас

Для учнів 7 класу провели вихованці пришкільного інтернату Настя Бугайчук і Агнєшка Голіброда. Вони навчали техніці малювання фарбами з подальшим нанесенням воску і зішкрябуванням фарби. Робота доволі складна і трудомістка, займає багато часу. Проте діти із задоволенням вчились не тільки малювати, але й виготовляти вироби з паперу і, навіть, просто грати у більярд. Гарно проведений час у спілкуванні та спільній праці згуртовує і зближує, приносить добрі думки і емоції. Дякуємо дівчатам за навчання!

Класний керівник Л.О. Радіон 

1/1

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ "ПІДЛІТКОВИЙ ВІК"

 

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ "ЗАМКОВІ КОМПЛЕКСИ УКРАЇНИ"

 

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ПРИЛАДАМИ"