7 клас 2014 - 2015 н.р.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ НА ТЕМУ "ПРО ПРАВА ДИТИНИ"
Про права дитини
Тематична година спілкування відбулася у 7 класі, де школярі більше дізналися про свої права, а також про випадки порушення прав дітей. Пропонуємо і Вам основне з цього питання.
У 1959 році Організація Об'єднаних націй (ООН) прийняла Декларацію прав дитини, в якій були проголошені соціальні і правові принципи, що стосуються захисту і благополуччя дітей.
В 1991 році Україна приєдналася до Конвенції.
В 1993 році в Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей.
Дитина має право:
-
на сім'ю;
-
на турботу і захист з боку держави, якщо немає тимчасового або постійного захисту з боку батьків;
-
відвідувати школу і вчитися
-
на рівних в правах;
-
вільно виражати свої думки;
-
на власну думку;
-
на ім'я і громадянство;
-
на здобуття інформації;
-
на захист від насильства і жорстокого звернення;
-
на медичне обслуговування;
-
на відпочинок і дозвілля;
-
на додаткову допомогу з боку держави, якщо є особливі потреби (наприклад, у дітей з обмеженими можливостями)
В процесі підготовки «Конвенції про права дитини» її автори враховували наступні факти, що стосуються дітей з економічно неблагополучних країн: 1)покинуто своїми сім'ями близько 100 млн. дітей, які існують лише за рахунок виснажливої роботи, дрібної крадіжки, жебрацтва;
2) 120 млн. дітей у віці від 6 до 11 років позбавлено можливості відвідувати школу;
3) щорік близько 3,5 млн. дітей вмирає від захворювань, які піддаються профілактиці або лікуванню;
4) у країнах, що розвиваються, 155 млн. дітей у віці до5 років живуть в умовах абсолютної бідності.
Діти повинні знати свої права. Уміти їх відстоювати. Вивчення прав людини - це, перш за все, виховання упевненості в собі, терпимості. У кожної людини є права. Дитина теж людина, а значить і у неї є права.
Вони відрізняються від прав дорослих:
1) меншими можливостями захистити самого себе;
2) фізичною і психологічною незрілістю;
3) ранимістю;
4) залежністю від опіки старших.
Людство повинне прагнути до процвітання, щоб життя дітей було щасливим і прекрасним, щоб поруч завжди були мама і тато. Діти, ви маєте право зростати в умовах свободи, розвиватися фізично і духовно здоровими. Жодна дитина не може бути об'єктом свавілля і повинна постояти за себе. Ви маєте на це права.
ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ НА ТЕМУ "ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГООЩАДНІСТЬ"
Години спілкування у 7 класі та в пришкільному інтернаті на цю тему відбулися 17, 18 грудня 2014р. В умовах сьогодення у нашій країні питання енергоощадності стоїть надзвичайно гостро, а вирішення його починається із кожної родини, сім’ї, людини чи дитини. Першим кроком в напрямку збереження енергії має бути обізнаність кожного із цією сферою. Тому пояснення, пропаганда, навчання та інші види роз’яснювальної роботи повинні проводитись постійно.
У даній презентації Ви можете ознайомитись із простими методами енергозбереження, що допоможуть Вам та вашій родини зменшити власні витрати і заощадити значну кількість енергії.
Бажаємо Вам миру і добробуту!! З повагою учні 7 класу КЕШ.
КОРИСНО ДЛЯ БАТЬКІВ
ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ДЕНЬ СОБОРНОСТІ"
ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУ
Культура і освіта
Відвідання районної бібліотеки для дітей – це не просто візит для перереєстрації або данина обов’язку. Для кожного школяра, а втім і для дорослої людини, - це задоволення потреби в інтелектуальному розвитку, естетичних смаків і реалізація бажання займатися улюбленою справою.
Семикласники нашої школи 21 січня 2015 року побували у цьому культурно-просвітницькому закладі. Працівники бібліотеки ознайомили нас із матеріалами про легенди Волині та Ківерцівщини. Приємно нас здивувало те, що таких видань немає більше ніде в Україні, адже зроблені вони співробітниками бібліотеки і видані для користування читачам. Так ми дізналися про те, звідки походять назви міст і сіл Волині, які річки є в нашому краї і чому їх так називають. Тому пропонуємо й іншим школярам відвідати бібліотеку і розширити свої знання про рідний край.
А ще, це хороша нагода пройтись вулицями нашого міста, звернути увагу на те, чого не помічаєш, поспішаючи до школи. Ми дякуємо Богу за те, що в нашому краї панує мир, а наша маленька Батьківщина така красива і багата.
Л.О. Радіон
ТРЕНІНГ
Тренінг
із назвою «Насильству – ні. Людяність понад усе» провели із учнями 7 класу практичний психолог Жучик Олена Володимирівна та соціальний педагог Кушнірчук Ірина Вікторівна. У форматі вправ, індивідуальних і групових робіт діти опрацювали поняття людяність, милосердя, щирість, повага, чесність, порядність, толерантність тощо. Разом з тим наголосили, що правопорушенням, насильству та іншим негативним явищам немає місця у колективі, сім’ї, соціумі.
Виконання завдань у групах зближує і саме такі вправи сподобались найбільше. І загалом школярі та гості отримали задоволення від спілкування в такому форматі. Дякуємо за співпрацю!!
Класний керівник Радіон Л.О.
ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ
Долучились до акції
Задля перемоги наших воїнів у зоні АТО і учні 7 класу. Школярі були активними учасниками ярмарку, що проходив у школі, а також поставили свої підписи на українському прапорі, який поїхав разом з продуктами у зону військових дій. Молимось за усіх бійців, за весь український народ. Слава Україні!
Класний керівник Л.О. Радіон
МАЙСТЕР-КЛАС
Майстер-клас
Для учнів 7 класу провели вихованці пришкільного інтернату Настя Бугайчук і Агнєшка Голіброда. Вони навчали техніці малювання фарбами з подальшим нанесенням воску і зішкрябуванням фарби. Робота доволі складна і трудомістка, займає багато часу. Проте діти із задоволенням вчились не тільки малювати, але й виготовляти вироби з паперу і, навіть, просто грати у більярд. Гарно проведений час у спілкуванні та спільній праці згуртовує і зближує, приносить добрі думки і емоції. Дякуємо дівчатам за навчання!
Класний керівник Л.О. Радіон