7 клас 2016 -2017 н.р.

1 Вересня. Ось і закінчилось ще одне чудове літо! Але ми не сумуємо, адже ми знову всі зустрілися у стінах нашої рідної школи. Ми знаємо, що нас очікують багато гарних подій, цікавих уроків, приємних сюрпризів.

Екскурсія.Під час літніх канікул ми мали змогу здійснити невеличку подорож. Відвідали чудові місця, місто Володимир-Волинський,  Зимненськиий монастир та побували на заставі. Від усього побаченого отримали величезну кількість незабутніх спогадів та позитивних емоцій.

Перший урок. Україна… Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!

Перший урок у навчальному році присвячений 25 річниці Незалежності України, до проведення якого долучилися працівники бібліотеки для дорослих. З учнями 7-го класу КЕШ було проведено інтелектуальну гру «Я люблю Україну». 

Учні та їхні батьки довели, що є справжніми патріотами своєї Батьківщини і добре знають історію та традиції своєї держави.

Літні іменинники. У нас в класі є гарна традиція – вітати наших іменинників.

Настала черга літніх:

  • Рекс Віталій – 19.06.

  • Боско Тарас – 28.06.

  • Левчук Крістіна – 04.08.

  • Баш Анастасія – 24.08.

Вітаємо вас усіх!!!!!

День здоров'я.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

 

Жити у місті і не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати ці правила й завжди їх дотримуватись.

В рамках місячника безпеки життєдіяльності в 7 класі відбулась виховна година «Дотримуйтесь правил дорожнього руху».

День захисника України

Хлопці  в дитинстві полюбляють грати у війну, бігати з пістолетами і уявляти себе безстрашними льотчиками і танкістами. В цей день, День захисника України, ми хочемо побажати вам, щоб гра так і залишилося грою, і вам ніколи не довелося стріляти в людей по-справжньому, щоб захистити своїх рідних. Мирного неба над головою!

Найкращий читач

 

11 жовтня 2016  в нашій шкільній бібліотеці відбувся конкурс «Найкращий читач» серед учнів 7 та 8 класів. Учні з задоволенням відповідали на цікаві запитання вікторини, підготовлені бібліотекарем Волощук В.М. Найкращими читачами стали: Ліщук Дмитро – 7 клас та Пронтов Тарас – 8 клас.

Ярмарка