7  клас 2016 -2017 н.р.

До Дня Соборності України в Ківерцівському  районному краєзнавчому музеї відкрилась виставка дитячих малюнків  «Діалог епох». Ми із цікавістю розглядали роботи, але нам звичайно сподобались найбільше малюнки наших однокласників - Анастасії Баш,  Дмитра Ліщука та Анастасії Бугайчук.

          Мова – найбільший скарб, вона відзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

          21 лютого 2017 р. ми будемо відзначати  Міжнародний день рідної мови. Тому до учнів 7 класу завітали працівники Ківерцівської районної бібліотеки, які провели виховну годину «Калинове намисто мови». Учні із задоволенням брали участь у всіх конкурсах та проявили себе гарними знавцями рідної мови.

Інформацію підготувала Струсь І.М.

Однокласниці-дівчата, з 8 Березня вас!
Посміхайтеся і швидше заходите в клас!
Ми привітати вас мріємо, чесно, краще за всіх.
А у відповідь хочемо почути лише веселий сміх.

Нехай у цей день весняний посмішки розквітнуть,
І по дзвінку всі ніжки нехай весело біжать!
Бажаємо вам здоров’я, любові та краси!
Нехай збудуться швидше заповітні мрії!

Останній дзвінок

Уже традиційно наш клас розпочав літні канікули цікавою екскурсією. Цього разу разом з 6 та 8 класами, ми побачили замки Львівщини ( Підгороцький, Олеський та Золочівський), а також Тараканівський форт. Отримали дуже багато приємних вражень, якими хочемо з вами поділитись.

 
 
 

7 клас

Година спілкування "Цінність життя і здоров'я"

7 клас

Година спілкування "Правила пожежної безпеки"