7 клас 2018 -2019 н.р.

Щороку гарною традицією нашої школи є проведення Дня здоров'я. Цей рік не став винятком... В такий чудовий, сонячний ранок наш 7 клас зібрався на подвір'ї школи у колі всіх учнів, щоб вирушити у лісову зону за оздоровленням і відпочинком. 

У лісі ми прекрасно провели час, смачно попоїли, побігали, пострибали, відпочили. А як ми це робили, ви можете побачити на фото. Побільше б таких днів)))

    12 жовтня 2018 року дівчата нашого 7 класу привітали хлопців з Днем захисника України. Ми почастувати їх смачною піцою, солоденьким тортиком. Також весело провели час, багато веселились та сміялись. Висловлюємо подяку Вакульчук Наталії Іванівні за підготовку для нас цього свята. 

   Також ми підготували невеличкі подаруночки для учасника АТО, тата нашого учня, Лиса Василя Тарасовича, адже, в даний час нашої історії, саме люди, які обороняють Україну, є її справжніми Захисниками. Дякуємо Вам за це!!!

13 жовтня 2018 року учні нашого класу відвідали історичний музей в місцевості Лопатень. Ми послухали цікаву екскурсію про ліс нашої області, побачили як жили партизани у роки Другої світової війни, а також послухали історію їхного перебування в Лопатні. Цікавими для нас стали землянки - місця, де жили партизани. А також ми смачно пообідали, дуже багато побігали, і веселі з новими силами повернулись додому. 

26 жовтня 2018 року у нашій школі відбулась масштабна подія - Свято подяки та Благодійний ярмарок. Наш 7 клас також долучився до цього дійства. Кекси, рулети, рогалики, горіхи, яблука, пиріжки, гарбузове насіння, чіпси - ось це ще не весь список всіх смаколиків, які ми з батьками підготували для ярмарку. Також продавали досочки для нарізання, виготовили лотерею, навіть прикраси для дівчат - і це ще не весь список наших товарів. У підсумку ми отримали 1519 гривень, з яких 500 гривень вирішили віддати для благодійної місії, яка працює для дітей Африки. Кожного року ярмарок приносить нам лише позитивні емоції, а Свято подяки нагадує, що необхідно дякувати Богу за все!!!

Наш клас взяв участь у проекті "Наша школа - наш дім". Після захисту наших ідей, ми отримали 2395 гривень на їх реалізацію. І ось після всіх затрачених зусиль наш 35 кабінет змінився повністю: ми придбали рулетні штори і штори на вікна, коркову дошку, а також прикрасили стіни вініловими наклейками. Тепер кабінет нашого класу зустрічає всіх насиченими, яскравими барвами і надихає на плідну працю і дарує гарний настрій.

Ми не змогли б реалізувати проект без наших зусиль та прикладеної праці, а також хочемо подякувати:

- Вакульчук Наталії Іванівні та Прачук Надії Володимирівні за розробку ідей проекту;

- Міськевич Галині Степанівні та Міськевичу Івану Леонідовичу за допомогу у придбанні матеріалів для проекту;

Суворову Максиму Олександровичу за допомогу у виконанні проекту.

День вишиванки - 16.05.2019 р.

Учні 7 класу протягом 6 - 10 травня долучались до проведення Тижня психології у нашій школі. Нашим завдання було намалювати плакат "Твори добро". Ось що з цього вийшло:

Захист проектів з геометрії 7 клас​

20 травня 2019 року на уроці геометрії 7 клас захищав проекти, які вони готували близько місяця. Учні були поділені на групи, завданнях яких було: написати історію про геометричні фігури методом storytelling; створити комікс про геометричні фігури; виготовити закладки у книгу, використовуючи геометричні фігури та різні матеріали; підготувати піктограму, застосувавши знання про геометричні фігури; а також виготовити мозаїку з геометричних фігур. Майже всі учні справились із завданням, деяким необхідно більш наполеглево працювати. Бажаю успіхів у подальшому вивченні геометрії!!!

Поїздка до Львова​

25 травня 2019 року учні 6, 7 класів відвідали західну столицю України - чудове місто Львів. Учні 7 класу отримали багато позитивних емоцій, відвідали цікаві місця, почули щось цікаве і нове, а також купили багато сувенірів. Наша екскурсія розпочалась із відвідування Високого замку - найвищої точки Львова, де ми могли побачити все місто з висоти пташиного польоту. Також ми мали можливість покататись на Чудо-трамвайчику, де почули і побачили багато видатних місць у Львові. Ми відвідали Комальню кави, змогли купити сувеніри на Площі Ринок. Головною родзинкою нашої поїздки був майстер-клас, де кожен з нас міг створити шоколад власними руками з різноманітним оформленням у вигляді левів. Це відбулось в музеї етнографії, де також була прекрасна і насичена екскурсія. Перерахувати всього, що ми побачили, неможливо. Але дуже надіємось, що ще не раз поїдемо до цього чудового міста!!!

 
 
 
 

Протягом квітня у нашій школі проходить місячник безпеки життєдіяльності. Наш 7 клас також долучався до всіх заходів, які проводились: 16 квітня у нас відбулась година спілкування "Квест "Вогняне коло", під час якої ми могли пригадати як поводитись під час пожежі, які є види пожеж. Також 19 квітня ми долучись до заходу, проведеного організацією "Тивер".

 
 
 
 
 

Останній дзвінок​

Для нашого 7 класу закінчення цього навчального року було дуже успішним. Ми перемогли в конкурсі "Клас року", маємо гарні результати у навчанні, призери багатьох конкурсів та олімпіад. А також вже вдруге у нас в класі відбувається конкурс "Учень року", на якому ІІІ місце здобули - Войцеховська Юлія, Голуб Ангеліна та Кушнірчук Ангеліна, ІІ місце посіли Лис Анатолій та Боско Мар'яна, і переможницею цього конкурсу стала Міськевич Оксана. Всім бажаю наполегливості та старанності в новому навчальному році!!!