ІНФОРМАТИКА

Лущинська Ірина Анатоліївна

- вчитель інформатики та трудового навчання

Шевчук Василь Ярославивич

-  вчитель інформатики, ОХЕ

Найновіший комп'ютер - це комп'ютер, що або вчора застарів, або завтра з'явиться.                                                                                                                                                                                              Сідні Бреннер

  Впровадження комп'ютерної техніки у всі сфери людської діяльності послужило поштовхом до зародження нової наукової і прикладної дисципліни – інформатики. Вперше цей термін став використовуватися у Франції в 60-х роках. В англомовних країнах йому відповідає синонім computer science (наука про комп'ютерну техніку). У нашій країні інформатика стала визначатися як самостійна область діяльності з початку 80-х років, а через кілька років увійшла до шкільної програми як самостійна дисципліна.

   Інформатика визначає сферу людської діяльності, пов'язану з процесами зберігання, перетворення і передачі інформації за допомогою комп'ютера. Але могутність комп'ютера визначається людиною і тими знаннями, якими вона володіє. У процесі вивчення інформатики треба не тільки навчитися працювати на комп'ютері, але і уміти цілеспрямовано його використовувати для пізнання і створення навколишнього світу.

  У сучасній школі немає більш важкої професії. Необхідність кожні два роки починати все з нуля не знайома викладачам інших дисциплін. Учитель інформатики змушений безперервно стежити за розвитком засобів обчислювальної техніки, за появою нових програм, за безперервно мінливими методами роботи з ними.

  Як направити творчу енергію школярів на уроках інформатики в реальну справу, наповнити їх роботу у вивченні текстових і графічних редакторів значущим змістом, організувати шкільні конкурси, підготувати учнів до олімпіад, конкурсів-захистів творчих робіт?.. Над цими та іншими питаннями і працюють наші вчителі.

 

Корисні посилання:

Додатковий матеріал до уроків: http://itosvita.ucoz.ua/


Віртуальні бібліотеки: http://ua5.org/ 


Конкурсиhttp://www.bober.net.ua/

 

Конкурс "Бобер-2017"

 

День безпечного Інтернету

 

День безпечного Інтернету, 05.02.2019 р

 

Конкурс "Бобер-2021"