Клуб "АВАНА"

1/1
Знову до роботи

Клуб "Авана" розпочав свій новий навчальний рік. На першій зустрічі було до 40 дітей. Клуб радо запрошує всіх бажаючих хлопчиків та дівчаток з 2-8 класів.  Чекаємо на вас у

п’ятницю о 16год.

1/4
Регіональні змагання

25 квітня 2015 року у нашій школі відбулись регіональні змагання клубу «Авана». У змаганнях брали участь 4 клуби із західного регіону країни. Ми весело провели час, пограли в улюблені авановські ігри, гарно пообідали, а також подивились лялькову виставу. І звичайно, не обійшлось без нагородження переможців. Команди нашого клубу вибороли: клуб «Факел» - І місце, клуб «Полум’я» - ІІ місце, клуб «Іскра» - ІІ місце. За отримані результати ми мали можливість купити собі щось приємне у «Авановському кафе». Надіємось, ще зустрінемось наступного року.

Відпочили на природі


Клуб "АВАНА" 11.10.2014 року, скориставшись чудовою погодою, вийшов на природу. Чудово поспілкувалися, пограли у рухливі ігри і, звичайно, гарненько підкріпилися. Адже скуштувати чогось смачненького на природі так приємно.

Спортивні ігри

19 травня 2017 року у м.Рівне відбулися спортивні ігри та Біблійна вікторина серед клубів "Авана" західного регіону України. У змаганнях брало 6 команд з різних міст (Рівне, Ківерці, Луцьк, Чернівці та інші). Учні Ківерцівської експериментальної школи зайняли 2 місце в загальному підсумку. Навчальний рік закінчився перемогою на змаганнях. Клуб "Авана" з радістю зустріне хлопчиків і дівчаток вже у вересні 2017 року. До нових зустрічей! Гарного відпочинку влітку!

 
Остання зустріч у 2017 році

Клуб "Авана" провів веселу останю зустріч у 2017 році. Діти мали змогу погратися, отримати безліч призів та відбулося привітання іменинників (літо+осінь). До нових зустрічей у 2018 році!!!

 
Перша зустріч у 2018 році

09 листопада 2018 року в нас у школі відбулась перша зустріч клубу "Авана" у цьому навчальному році. Присутніми були 54 учні школи, а також лідери та помічники - Шевчук Василь Ярославович, Грицюк Оксана Валеріївна, Суворова Олеся Миколаївна, Нерода Юлія Григоріївна, Велічко Іван, Кушнірчук Ангеліна, Лис Анатолій, Голуб Ангеліна, Боско Мар'яна. 

Наша зустріч відбувається за таким планом - загальний біблійний урок, на якому кожен з нас може познайомитись з цікавою інформацією з Біблії, вивчити щось цікаве і корисне для себе; далі - ми граємось у спортивні ігри, в яких ми тренуємо наше тіло і можемо навчитись перемагати; третя частина зустрічі - це робота за спеціальними підручниками, коли ми розповідаємо "золоті" вірші, а за це отримуємо так звані "аванчики", за які потім зможемо купувати цікаві та корисні речі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідувати клуб "Авана"!!!

 
Регіональні змагання Авани 2019

13 квітня 2019 року в нашій школі відбулись регіональні змагання клубів Авани Західного регіону, на яких були присутні учасники чотирьох клубів: 2 команди міста Луцька, 1 команда міста Горохова, і звичайно, команда міста Ківерці. Ми провели цей день з користю, отримавши мега-позивні емоції та враження, мали можливість пограти у спортивні ігри, отримати круті подарунки, знайти нових друзів, а також щось дізнатись про Ісуса. 

Результати спортивних змагань: найменші учасники -  клуб "Іскра", брало участь 2 команди міста Ківерці, здобули 1 і 2 місця. Клуб "Полум'я" не отримали перемоги, здобувши 4 місце, але вони дуже старались. Клуб "Факел", найстарші наші учасники, здобули 2 місце. Вітаємо всіх учасників!!!

Дякуємо команді клубу Авани в України за організацію і цінні подарунки. Чекаємо вас ще у нас в гостях!!!. 

А також велика подяка нашим лідерам - Шевчуку Василю Ярославовичу, Грицюк Оксані Валеріївні, Суворовій Олесі Миколаївні, Грицюк Юлії Вікторівні, Ліщуку Дмитру, Лису Анатолію, Голуб Ангеліні, нашому фотографу - Суворову Максиму.

 
Перша зустріч Авани у 2019/2020 н.р.

18 жовтня 2019 року відбулась перша зустріч Авани у цьому навчальному році. Ми мали гарну можливість почути Слово Боже і навчитися бути вдячними, а також мали час пограти у спортивні ігри та отримати маленький солодкий приз  запрошуємо усіх учнів 2-8 класів до нас на клуб. Будемо раді зустрічі!!!