ЕДУКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

     У Ківерцівській експериментальній школі запрацював едукаційний центр розвитку дітей молодшого шкільного віку.

      Створення едукаційного центру сприятиме впровадженню Комбінованої системи М.П. Гузика, так як її основою є особистісно-орієнтований підхід до навчання та виховання дітей та всебічному розвитку дитини на основі соціально значущих цілей виховання з врахуванням інтересів та потреб кожної дитини індивідуально.

      Основним в едукаційному процесі є взаємна довіра, повага, радість, любов між дорослими і дітьми, дітей між собою, а також співпраця між сім’єю і навчальним закладом.

     Едукаційний процес є цілісний процес, що органічно поєднує навчання, виховання та розвиток дітей.

     Працюють над розвитком едукаційного центру вихователі групи продовженого дня  Ківерцівської експериментальної школи.

     Центр розпочав свою роботу з проведення Різдвяного тижня. В рамках якого, діти мали змогу вивчати колядки, вірші про Різдво, про народження Ісуса, про перемогу добра над злом.

Інформацію підготувала Тананайська Л.В.

Едукаційний центр розвитку продовжує працювати над розкриттям талантів дітей початкової школи.

З 29 січня по 02 лютого в рамках роботи центру було проведено Арт-тиждень. Під час якого учні мали змогу милування красою зими, малювати картин зимової природи, представляти свої творчі роботи. Вихователі ГПД допомогли учням реалізувати свої творчі здібності та оформили виставку дитячих робіт під назвою «Зима, зимонька, зима..» Керувала оформленням виставки Н.В. Гаврилюк.

Учні 1-Б класу вперше демонстрували свої театральні здібності. Презентуючи зимову казку «Рукавичка». Допомогла розкрити свої таланти дітям вихователь ГПД К.А. Власюк.

Успішна дитина – це перш за все здорова дитина. Тому вихователі ГПД намагаються значну увагу приділяти фізичному розвиткові дитини. Під час Тижня здоров’я Гринюк Т.Ю. було проведено навчальний майстер-клас для вихователів ГПД з пальчикової гімнастики та пальчикову зарядку для учнів початкової школи в другу половину дня. Під час музичних перерв вихователя ГПД було проведено масажну терапію.

В рамках тижня «Рідної мови учні 3-А класу написали диктант єдності «Без мови немає народу».

Учні 2 класу в рамках тижня пройшли рідни містом та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули за рідну Україну, а також  згадали про великого поета, вірші, якого є актуальні і нині, Т. Г. Шевченка.