НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Бойчук Сергій

Майструк Володимир

Лущинська І.А.

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАТИКИ

 

18 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Нашу школу представляли учні:

Майструк Володимир (9 кл.) - участь;

Бойчук Сергій (11 кл.) - участь.

Вчитель:

Лущинська Ірина Анатоліївна

Власюк Дарина

Завальна Л.А.

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

 

13 листопада 2017 року відбувся 

обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. 

Нашу школу представляла учениця 6 класу

Власюк Дарина - ІІІ місце.

Вчитель: Завальна Л.А.

Пелех Валерія

Бенесько Анна

Баш Настя

Пелех Герман

Бродюк С.А.

Мучак О.П.

Струсь І.М.

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

 

25 листопада 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Валерія ( 11 кл.) - учасник;

                Вчитель: Мучак О.П.

Бенесько Анна (9 кл.) - учасник;

Пелех Герман (10 кл.) - учасник;

                Вчитель: Бродюк С.А.

Баш Анастасія (8 кл.) - учасник;

                Вчитель: Струсь І.М.

Маслош Анна

Майструк Вова

Глущук Марія

Тутейко Т.В.

ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

25 листопада 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Маслош Анна ( 8 кл.) - ІІ місце;

Глущук Марія (10 кл.) - ІIІ місце;

Майструк Вова (9 кл.) - учасник.                      

Вчитель: Тутейко Т.В.              

 

Корецький Назар

Байцим Мілана

Супоровська О.М.

Радіон Л.О.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

 

25 листопада 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Байцим Мілана (10 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Радіон Л.О. 

Корецький Назар ( 11 кл.) - учасник.

Вчителі: Супоровська О.М.       

 

Гонта Соломія

Соболь В.М.

Лєсунова Яна

Турик Л.О.

Степчук Вікторія

Завальна Л.А.

Маслош Анна

Будь Софія

Гарват Артем

Пелех Герман

Дейна Христина

Кметь Л.О.

Мєдвєдєва Дарина

КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ім. П.ЯЦИКА

 

24 листопада 2017 року відбувся  ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Нашу школу представляла команда учнів:

Гонта Соломія (3 клас) - участь.

                    Вчитель: Соболь В.М.

Лєсунова Яна (4 клас) - участь.

                    Вчитель: Турик Л.О.

Мєдвєдєва Дарина (5 клас) -ІІ місце.

Степчук Вікторія (7 клас) -

ІІІ місце.

Маслош Анна (8 клас) - участь.

Гарват Артем (11 клас) - участь.

                    Вчитель: Кметь Л.О.

Пелех Герман (10 клас) - 

ІІ місце.

Дейна Христина (9 клас) -

ІІІ місце.

Будь Софія (6 кл.) - учасник.

                    Вчитель: Завальна Л.А.

Вініславський

Валерій

Гарват Артем

Майструк

Володимир

ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ

 

02 листопада 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія ( 8 кл.) - I місце

Вініславський Валерій (10 кл.) -учасник;

Майструк Володимир (9 кл.) - учасник;

Гарват Артем(11кл.) - ІII місце;

                             Вчитель: Радіон Л.О.                                                           

 

Баш Настя

Радіон Л.О.

Глущук Марія

Журба Юрій

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ

 

02 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Глущук Марія ( 10 кл.) - І місце;

Журба Юрій  (11 кл.) -  II місце;

Вчитель: Власюк А.М.                      

 

Баш Настя

Докай Петро

Даркович О.П.

Боярчук О.Я.

Остапчук Олександр

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

09 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія( 8 кл.) - І місце;

Вчитель: Боярчук О.Я.

Докай Петро (10 - кл.) - ІІІ місце;

Остапчук Олександр ( 9 - кл.) - участь.

Вчитель: Даркович О.П.

 

Озюк Уляна

Журба Юрій

Пелех Герман

Майструк Володимир

Радіон Л.О.

Власюк А.М.

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

09 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Пелех Герман (10 кл.) - І місце;

Майструк Володимир (9 кл.) - учасник;

Вчитель: Радіон Л.О.

Журба Юрій (11 кл.) - ІІІ місце;

Озюк Уляна (7 кл.) - учасник.

Вчитель: Власюк А.М.

 

Байцим Мілана

Хмілевська Л.Й.

ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ

 

11 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури. Нашу школу представляла Байцим Мілана (10 кл.) - участь.

Вчитель:

Хмілевська Людмила Йосипівна

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Байцим Мілана