МІСЯЧНИК З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЖД

Зустріч з представником Служби порятунку. Зустріч з учасниками дитячої громадської організації "Тивер"

В рамках місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності 19.04.2018 р. відбувся День цивільно захисту. Була змодельована ситуація пожежі в приміщені школи. 

Заходи у 1- 11 класах на тематику з безпеки життєдіяльності

6 клас

3-Б клас

1-Б клас

1-А клас

3-А клас

5-А та 5-Б клас

16 квітня учні 5-их класів  разом зі своїми класними керівниками Завальною Л. А.  та Лущинською І. А. відвідали пожежно-рятувальну частину  міста Ківерці. Дуже змістовну, доступну і цікаву екскурсію  по пожежній частині провів для школярів, рятувальник Котельчук Роман Віталійович.

 Дітей вразили наочні прилади для пожежогасіння, величезні машини, костюми для пожежників, змістовна розповідь диспетчера про правила оформлення викликів. Учні набрались безліч позитивних вражень, та цікавої навчально-пізнавальної  інформації по правилам безпеки пожежогасіння та запобігання виникнення пожеж.  Школярі залишились задоволені пізнавальною екскурсією та  були дуже вдячні працівникам пожежної частини.

10 клас

11 клас

Часто життя людини в екстремальній ситуації залежить від елементарних знань правил безпеки й уміння керувати собою. Наближається літо, спекотні дні, а отже і купання у водоймах. Ми всі змалку знайомимося з правилами поведінки на воді. Але завжди є доречним повторення особливостей поведіки на воді, щоб уникнути трагедії. Саме тому  година спілкування у учнів 11 класу була присвячена темі «Правила поведінки на воді». Учні разом з класним керівником, Даркович О.П., пригадали основні правила безпечного відпочинку біля водойм та як розумно виходити з несприятливих ситуацій,  можливі способи їх уникнення.

2 клас

Година спілкування 2 клас «Знати – щоб передбачати, передбачати – щоб діяти»