НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

Годунок Наталія

Пелех Валерія

Калиш Віктор

Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

 

16 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Нашу школу представляла команда учнів:

Годунок Наталія (9 кл.) - І місце;

Калиш Віктор (10 кл.) - І місце;

Пелех Валерія (11кл.) - І місце;             

Вчитель: Мучак О.П.

 

Баш Анастасія

Бенесько Анна

Супоровська О.М.

Остапчук Олександр

Корецький Назар

Онищук К.М.

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

 

16 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія ( 8 кл.) - ІІІ місце;

Вчитель: Супоровська О.М.

Бенесько Анна  (9 кл.) - учасник;

Остапчук Олександр (10 кл) - учасник;

Корецький Назар (11 кл.) - учасник.                 Вчитель: Онищук К.М.   

Докай Петро

Суворова О.М.

ОЛІМПІАДА З ЕКОНОМІКИ

 

16 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Нашу школу представляв учень 11 кл. Докай Петро - участь.

Вчитель: Суворова О.М.

 

Баш Анастасія

Суворова О.М.

Степчук Віка

Журба Юрій

Глущук Марія

Майструк Вова

Свиновей С.П.

Прачук Н.В.

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

 

23 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Баш Анастасія (8 кл.) - ІІ місце;

                   Вчитель: Суворова О.М.

Степчук Вікторія (7 кл.) - ІІІ місце;

Глущук Марія (10 кл.)-учасник;

                   Вчитель: Свиновей С.П.

Журба Юрій (11 кл.) - учасник             

Майструк Володимир ( 9 кл.) - учасник.

                   Вчитель: Прачук Н.В.

                  

 

 

Годунок Наталія

Струсь І.М.

Мар'юк

Крістіна

Лущинська І.А.

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

 

23 грудня 2017 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Нашу школу представляла команда учнів:

Годунок Наталія ( 9 кл.) - ІІ місце;

                           Вчитель: Струсь І.М.

Мар'юк Крістіна  (11 кл.) - учасник;

                           Вчитель: Лущинська І.А.

 

Журба Юрій

Власюк А.М.

Вініславський

Валерій 

Радіон Л.О.

КОНКУРС - ЗАХИСТ НДР

 

26 грудня 2017 року   відбувся  І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Нашу школу представляли: Журба Юрій (11 кл.), Вініславський Валерій (10 кл.) Юні науковці будуть представляти свої роботи на ІІ етапі конкурсу-захисту НДР.

Керівники: Радіон Л.О., Власюк А.М.