НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

Учні школи беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, форумах... 

РАЙОННА

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

ім. М.П.КРАВЧУКА

 

27 вересня 2019 року відбулася районна олімпіада з математики імені Михайла Пилиповича Кравчука для учнів 5- 6 класів. Представниками від КЕШ були: учень 5-Б класу Харитонюк Роман (Вчитель: Суворова О.М.) та учень 6 класу Соболь Кирило (Вчитель: Прачук Н.В.), які показали хороші результати. 

ТУРНІР ЮНИХ ГЕОГРАФІВ

 

22 вересня 2019 року у  м. Луцьк відбувся турнір юних географів. У складі команди Ківерцівського району  була учениця 9 класу Ківерцівської експериментальної школи Озюк Уляна. Команда достойно представила район.

Вчитель:

Онищук К.М.

МОВНО -ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

ім.Т.Г.ШЕВЧЕНКА

 

26 жовтня 2019 року відбувся мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка.

Призерами стали:

Корець Крістіна  - ІІІ місце, (5 кл);

Мєдвєдєва Дарина  - ІІІ місце. (7 кл);

Учасники:

Лєсунова Яна - (6 кл);

Степчук Вікторія - (9 кл);

Власюк Дарина - (8 кл);

Лисюк Віра - (10 кл);

Дейна Христина -(11 кл).

Вчителі:  Завальна Людмила Андріївна,

                   Кметь Людмила Олексіївна

 

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

09 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Нашу школу представляла команда учнів:

Міськевич Оксана (8 клас) - ІІІ місце;

Озюк Уляна (9 клас) - І місце;

Лисюк Віра (10 клас) - учасник;

Лавришик Дмитро (11 клас) - учасник.

Вчитель: Лущинська І.А.

ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 

16 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з іукраїнської мови та літератури.

Нашу школу представляла команда учнів:

Дейна Христина (11 клас) - ІІ місце;

Будь Софія (8 клас) - ІІ місце;

Груба Катерина (7-Б клас) - учасниця;

Степчук Віка (9 клас) - учасниця;

Маслош Анна (10 клас) - учасниця.

Вчителі: Завальна Л.А., Кметь Л.О.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

 

16 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології.

Кальковець Богдан (11 клас) - ІІІ місце.

Вчитель: Супоровська О.М.

КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ім. П.ЯЦИКА

 

22 листопада 2019 року відбувся  ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Нашу школу представляла команда учнів:

Супрунюк Катерина (3 клас) -ІІІ місце.

                    Вчитель: Гаврилюк Г.Л.

Грицюк Аміна (4 клас) -участь.

                    Вчитель: Соболь Л.Є.

Корець Крістіна (5 клас) - участь.

Будь Софія (8 кл.) - І місце.

Дейна Христина (11 клас) - І місце.

                     Вчитель: Завальна Л.А.

Мєдвєдєва Дарина (5 клас) - ІІІ місце.

Лисюк Віра (10 клас)- участь.

Степчук Вікторія (8 клас) - ІІІ місце.

                    Вчитель: Кметь Л.О.

ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

24 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Маслош Анна ( 10 кл.) - І місце;

Боць Олег (11 кл.) - участь;

Степчук Віка (9 кл.) - ІІ місце;                     

Міськевич Оксана (8 кл.) - ІІІ місце;    

Вчитель: Тутейко Т.В.              

 

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

 

24 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Будь Софія (8 кл.) - І місце;

Озюк Уляна (9 кл.) - І місце;

Ткачук Антон (10 кл.) - ІІІ місце;

Вчитель: Мучак О.П.

Майструк Володимир (11 кл.)- ІІІ місце;

Вчитель: Бродюк С.А.

ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ

 

30 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Маслош Анна (10 кл.) - учасник;

Бегаль Ірина (9 кл.) - учасник;

Міськевич Оксана (8 кл.) учасник;

                             Вчитель: Боркова С.Г.                                                      

 

ОЛІМПІАДА З ФРАНЦУЗЬКОЇМОВИ

 

30 листопада 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

Нашу школу представляла 

Степчук Вікторія ( 9 кл.) - І місце.

 

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

07 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляла команда учнів:

Степчук Вікторія ( 9 кл.) - І місце;

Прачук Дарина (8 кл.)І місце;

Боць Олег (11 кл.) - ІІІ місце;

Ткачук Антон (10 кл.) -участь.

Вчитель: Боярчук О.Я.

Вчитель: Даркович О.П.

 

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

 

07 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Озюк Уляна (9 кл.) - І місце;

Міськевич Оксана (8 кл.) - І місце;

Майструк Володимир (11 кл.) - ІІІ місце;

Ліщук Дмитро (10 кл.) - участь

Вчитель: Онищук К.М.

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

07 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Зінюк Вікторія (9 кл.) - ІІІ місце;

Боско Тарас (10 кл.) - участь;

Лавришик Дмитро (11 кл.) -участь.

Вчитель: Власюк А.М.

КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ім. П.ЯЦИКА

 

07 грудня 2019 року відбувся  ІІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика у м. Ковель. Нашу школу представляла команда учнів:

Будь Софія (8 кл.) - ІІІ місце;

Дейна Христина (11 клас) - участь;

                     Вчитель: Завальна Л.А.

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

 

14 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Нашу школу представляла команда учнів:

Войцеховська Юлія ( 8 кл.) - учасник;

Гарват Анастасія (9 кл.) - учасник;

Ліщук Діма (10 кл.) - учасник.       

Боць Олег (11 кл.) - учасник.                Вчитель: Супоровська О.М.

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

 

14 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Нашу школу представляла команда учнів:

Міськевич Оксана (8 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Суворова О.М.

Фелось Христина (7 кл.) учасниця;

Степчук Вікторія (9 кл.) учасниця;

Маслош Анна (10 кл.) учасниця;

Майструк Володимир ( 11 кл.) - учасник.

 Вчителі: Суворова О.М., Свиновей С.П.,   Прачук Н.В.

                  

 

 

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

 

14 грудня 2019 року   відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Нашу школу представляла 

Зінюк Віка (9 кл.) - І місце;

Вчитель: Мучак О.П.

 

ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

10 січня 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Нашу школу представляла 

Маслош Анна (10 кл.) - учасниця.

Вчитель: Тутейко Т.В.              

 

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

15 січня 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Нашу школу представляла 

Степчук Вікторія ( 9 кл.) - ІІІ місце;

Вчитель: Боярчук О.Я.

 

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

 

16 січня 2020 року відбувся  ІІІ етап

Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Озюк Уляна (9 кл.) - ІІ місце;

Міськевич Оксана (8 кл.) - ІІІ місце;

Вчитель: Онищук К.М.

 

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

 

20 січня 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Нашу школу представляла 

Зінюк Віка (9 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Мучак О.П.

 

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

 

22 січня 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Нашу школу представляла команда учнів:

Будь Софія (8 кл.) - ІІІ місце;

Озюк Уляна (9 кл.) - ІІ місце;

Вчитель: Мучак О.П.

ОЛІМПІАДА З ФРАНЦУЗЬКОЇМОВИ

 

23  січня 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

Нашу школу представляла 

Степчук Вікторія ( 9 кл.) - ІІІ місце.

 

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

08 лютого 2020 року   відбувся  ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Нашу школу представляла

Озюк Уляна (9 клас) - ІІ місце;

Вчитель: Лущинська І.А.