СЕМІНАР У м.ЮЖНЕ

    Делегація педагогів школи, на чолі з директором Світланою Свиновей  спільно з заступником голови об’єднаної територіальної громади Ольгою Поліщук,12-13 березня, взяла участь у науково-методичному семінарі, який проходив в Авторській М.П.Гузика експериментальній спеціалізованій загальноосвітній школі-комплексі І-ІІІ ступенів Южненської міської ради Одеської області.

    В рамках семінару, «Організація персоніфікованого освітнього процесу на етапі учіння відповідно до Комбінованої системи М.П.Гузика», педагоги мали можливість відвідати уроки української мови, християнської етики, фізкультури, фізики, біології, історії України,математики, англійської мови , в 1-10 класах. Поглибили знання щодо форм, методів та прийомів передачі академічної інформації, яка має слугувати розвитку природнього провідного таланту дитини.

    Відвідали заняття школи мистецтв та мали змогу насолодитись проявом талантів юних музикантів, художників, танцюристів.

Автор Комбінованої системи організації навчально-виховного процесу М.П.Гузик та директор школи Надія Гузик щедро ділились власними надбаннями та досвідом в ході семінару.

    Учасники семінару помилувались гарними краєвидами охайного, затишного міста на березі Чорного моря.

    Педагоги збагачені новим досвідом, налаштовані ділитися ним з колегами, щоб здобуття знань учнів Ківерцівської експериментальної школи було ще більш ефективним і комфортним.